Cadılar Bayramında Çılgın Fantastik Eğlenceli Ruhunuzu Yansıtan Pop Art Makyaj Nasıl Yapılır?

Merhaba arkadaşlar bugün blogumuzun makyaj bölümü için hazırlamış olduğum son zamanlarda oldukça popüler olan pop art makyaj çılgınlığından bahsetmek istiyorum.Ben sıradışı makyajların hastasıyım.Özellikle etkinlik konseptlerinin vazgeçilmez unsurları arasında yer alan bu makyaj stili günlük hayatta kullanılamasa bile denemeye değer diye düşünüyorum.

Pop Art Makyaj
Cadılar Bayramı Pop Art Makyaj

Pop art makyaj tam olarak nedir gibi sorularınızı duyar gibiyim.Aslında bu makyaj türünü ilk incelediğinizde sizlere bir çizgi roman karakterinin makyaja dönüş halini yansıtıyor.Küçükken çizgi roman dergilerinde hayallerimize adeta konu olmuş olan bu karakterlerin,makyaj tekniği ile  yüzünüzde canlandırılması hoşunuza gitmez miydi?😍

Pop Art Makyaj
Cadılar Bayramı Makyajı


Makyaj dünyası aslında hayal gücünüzü sonuna kadar zorlayabileceğiniz uçsuz bucaksız bir dünya diyebilirim.Bizde bu dünyanın içersinde kayboluyoruz.Ben hem çılgın hem eğlenceli hem de inanılmaz fantastik bulduğum bu makyaj hakkında hem size bir kaç tüyo vermek hem de bu makyajı azıcık denemek istedim.

Pop Art Makyaj
Cadılar Bayramı Pop Art Makyaj 


Cadılar bayramını kutlayanlar bu sene makyaj konseptlerinde değişiklik yapmak isterlerse,pop art makyaj çılgınlığına bir göz atıp bu sene makyajlarında farklılık yaratabilirler.

Gelin Pop Art Makyaj Nasıl Yapılır sorusunun cevabını hep beraber inceleyelim.

Pop Art Makyaj


1.Adım
Kırmızı bir ruju dudaklarınıza sürün.
2.Adım
Dudaklarınıza siyah göz kaleminiz ile bir çerçeve çekin.
3.Adım
Dudaklarınızın iç kısmına da aynı şekilde uygulama yapın.İç kısma çekmiş olduğunuz siyah çizgi daha kalın olsun.Fırçanız yardımıyla çene kısmına doğru sivriltin.
4.Adım
Burada beyaz bir boyaya ihtiyacınız olacak arkadaşlar.Genelde tiyatro makyaj konsept satan yerlerde bu tür boyalar bulunuyor.Bazen kırtasiyelerde bile bulabilirsiniz.
Fırçanızı beyaz boyaya daldırıp,hayal gücünüzü kullanarak küçük dokunuşlar yapın ve çılgın dudak makyajınızı tamamlayın.

Pop Art Makyaj Çılgınlığı 

Bugünkü yazımın sonlarına doğru yaklaşırken ben de pop art makyaj çılgınlığına blogumda yer vermek istedim ve sizlerle paylaştım.Umarım yazıyı beğenerek okursunuz,farklı şeyler denemenin insanın hayal gücünü zorlayacağını unutmayın.Aranızda pop art fantastik makyajı deneyenler ve kendini bir çizgi roman kahramanı gibi hissedenler var mı deneyenler blogumuz aracılığı ile bizlerle fotoğraflarını paylaşabilirler,sağlıkla güzellik kalınız...

Yorum Gönder

0 Yorumlar