Youtube'de Kesinlikle Takip Edilmesi Gereken Az Bilinen Ve Keşfetmeniz Gereken İlgi Çekici Kanal Önerilerimi Sıraladım!

Merhaba arkadaşlar, bugünkü yazımız sizin için bir öneri yazısı olacak. Makyaj, bakım, takı&toka veya Kore ile ilgili değil. Bugün sizlerle paylaşacağım şey, izlemekten çok keyif aldığım ama yeterli değeri görmediklerini düşündüğüm Youtube kanalları olacak. Evet hepimiz Enes Batur, Orkun Işıtmak, Merve Özkaynak, Danla Biliç ve buna benzer birçok kanalı takip ediyorsunuz. Takip etmiyorsanız da ana sayfanıza bir şekilde düşüyorlar. Hep aynı şeyleri izlemekten sıkıldıysanız ve yeni kanallar arıyorsanız bu yazı tam size göre. Gelin size benim için en iyi youtube türk kanallarını sıralayayım.Hadi o zaman hemen listemize başlayalım!

Youtube Kanal Önerilerim!

1-Mesut Süre İle İlişki Testi
Listemin en en en başına getireceğim kişi tabi ki Mesut Süre. Hayatımda izlediğim en komik, en hazır cevap adamlardan biri. Yılların radyo programcısı ama ben onu moderatörlüğünü yaptığı İlişki Testi programı ile tanıdım. İçeriği daha önce farklı Youtube kanallarında paylaşılsa da geçtiğimiz günlerde nihayet Mesut Süre İle İlişki Testi adında kendi Youtube hesabı açıldı. İlişkiler hakkında tavsiye verecek son insanın sunduğu ilişki testi 7den 70e herkesin seveceğini düşündüğüm bir program. Annemle, arkadaşlarımla veya tek başıma keyifli zaman geçirmedik istediğimde açıp izliyorum demeyi çok isterdim ama, yeni bölüm yayınlandığında öyle bir açlıkla saldırıyorum ki stoklarım maalesef tükenmiş durumda. Hadi hemen bir bölüm izleyin, siz de bağımlısı olacaksınız. Hatta sizinle son yayınlanan ve hemen favorilerim arasına giren bir bölümü paylaşıyorum, aşağıdan izleyebilirsiniz.Takip edilmesi gereken youtuberlar arasında olduğunu söyleyebilirim.
2-Çilem Akar
Kendisini yeni keşfettim ama günümü en az 1-2 videosunu izlemeden bitiremiyorum. Bıcır bıcır bir kız, konuştukça hipnotize edercesine kendini dinletiyor. Sizi sanki ders dinliyormuşsunuz gibi sıkmayan, ingilizce öğrenmeye heveslendiren, kendinizi konuşma, dinleme anlamında nasıl geliştirebileceğinize dair harika tüyolar veren bir kanal. Bu kanalın asıl teması İngilizce üzerine kurulu olsa da, içinde vloglar, danslar, oyunlar, tepki videoları gibi bir çok farklı şeye rastlayabilirsiniz.Youtube kanal önerilerim arasında mutlaka olmalı diye düşündüm.
Sevgi Choi
Sıradaki önerim pazartesi günlerini iple çekmemi sağlayan dünyalar tatlısı Choi ailesinin kanalı. Youtube reklamları sayesinde tanıdım bu güzel aileyi. Yani o itici reklamlar kırk yılın başı bir işe yaradı diyebilirim. Sevgi, kanalında Sunho ile evlenip Kore’ye taşınmasını ve orada günlerini nasıl geçirdiğini paylaşıyor. Birbirleriyle olan iletişimlerine bayıldığım örnek bir çiftin hayatına dahil olmaktan çok mutluyum. İzlerken çok huzurlu, mutlu oluyorum ve yeni şeyler de öğreniyorum. Çiftimiz birkaç hafta önce Türkiye’ye taşındı ve ikinci bebekleri dünyaya geldi. Bu sefer de damat beyin Türkiye maceralarını izlemek için sabırsızlanıyorum. Taşınma, eşyaların gelmesi, yeni bebeğin doğması derken büyük bir curcunanın içinde yaşayan ailenin biran önce düzenlerini oturtmalarını diliyorum.Yağmur Arat
Sanki içinin güzelliği dışına yansımış gibi aşırı tatlı biri Yağmur. Kendisi birçok insana yurt dışına çıkmaları için ilham veren en sevdiğim kanallardan birinin sahibi. Her zaman cesaretlendirici olması, bilgilendirici ve sosyal sorumluluk aşılayan videolar çekmesi ile beni çok etkiledi. Gittiği ülkelerin hakkını veriyor ve çok güzel videolar hazırlıyor. Özellikle yurtdışı planı olanlar veya gidemese bile değişik ülkelerle ilgili bilgiler almak isteyenler için güzel bir kaynak. Daha iyi yerlerde olması gerektiğini düşündüğüm bu kanala göz atmayı unutmayın.Fazla bilinmeyen youtuberlar arasında olsa da mutlaka iyi yerlere gelecek.
Emre Yücelen
Müzikle hiçbir alakası olmayan insanların bile çok ağzı kapalı okudu, boynunu yukarı kaldırıyor, burnunda söylüyor şarkıyı gibi eleştiriler yapar hala gelmesini sağlayan adam. Şarkılara ve şarkıcılara eskiden baktığım gözle bakamıyorum artık :)) Çokça müzik dinlemekten başka hiçbir bilgim ve yeteneğim yokken neden her analizini deliler gibi takip ettiğimi bilmiyorum. Eğer siz şarkı söylemeyi, enstrüman çalmayı seviyorsanız bu kanalı takip etmeyi unutmayın. Hatta şanlıysanız şarkı söylerken çektiğiniz videonun Emre Yücelen tarafından analiz edilmesini de sağlayabilirsiniz.
Adil Yıldırım
Sıra annem sayesinde keşfettiğim bir Youtube kanalında. Kızlar bu kanal daha çok sizin için :) İkili ilişkiler hakkında tavsiyeler veren, tespitlerin hayat bulmuş hali diyebileceğimiz bir adam Adil Yıldırım. Sırtlan erkek nedir? Nasıl uzak durulur? Alfa erkeği nasıl anlarız? tarzı kadın erkek ilişkisine yönelik birçok soruya yanıtlar vermesinin dışında birçok içsel konuya da değiniyor. Samimi yapısı, çok konuşması, saçma sapan ama gülümseten esprileri ile eğlenceli bir kanal. Hem bilinçlenelim hem de eğlenelim diyenler için tavsiye ederim.


Youtube'de Kesinlikle takip edilmesi gereken keşfetmiş olduğum en iyi youtube kanallarını sizler için sıraladım.Umarım bu yazıyı okurken çok eğlenirsiniz çünkü ben tam keşfetmelik ilginç  kanalları sizlere hazırlarken çok eğlendim.Yeni yeni kanallar keşfetmeye başladığımda sizlerle mutlaka paylaşacağım,sizin de bana önerileriniz var ise sizi yorum kısmında bekliyorum.Bana yorum kısmından ulaşabilir,fikirlerinizi paylaşabilirsiniz,güzellikle kalınız...

Yorum Gönder

2 Yorumlar