K-pop Dünyasında Neler Oluyor?-Haftalık K-pop Güncel Haberleri 26 Ağustos-2 Eylül!-K-pop News

Merhabalar haftalık dedikodu köşemizde yine dolu dolu haberlerle karşınızdayız.Biliyorsunuz ki birbirinden ilginç k-pop haberlerini haftalık k-pop magazin köşemizde sizlere aktarıyoruz.Bakalım k-pop dünyasında son dakika k-pop haberleri ve gelişmeleri nelerdir.K-pop haber sitesi olarak sizler için en iyi haberleri sunmaya çalışacağız. İdollerimiz neler yapıyor, hangi projelere odaklanıyorlar bunları hep beraber inceleyelim. Ayrıca 1 tane de dizi önerimiz olacak. Hadi hemen başlayalım.

Big Hit, BTS ile İlgili Kötü Niyetli Yorum Yapan Kişilere Karşı Yasal İşlemleri Başlattı

Big Hit, BTS ile İlgili Kötü Niyetli Yapan Kişilere Karşı Yasal İşlemleri Başlattı
Dünya’da en çok takip edilen grup olmanın getirdiği zorluklardan biri de tabi ki çok fazla kişinin haklarında olumsuz yorumlarda bulunması. Bazı yorumlar var ki olumsuz yorum olmaktan çok hakaret ve iftira içerikli şeyler oluyor. Big Hit Entertainment da olmasını gerektiği gibi bu tarz yorumlara karşı kollarını sıvadı ve sanatçılarını korumak için bir adım attı. Şimdiden 30 netizene dava açıldı ve sorgulanmak için bekleniyorlar. Grubu sevmek zorunda değilsiniz, eleştiren yorumlar da bırakabilirsiniz ama kimseye hakaret etmeye hakkınız yok. Umarım bu durum saçma sapan iftiraların, çekememezliklerin önüne geçer.


BTS MTV Ödüllerinde 2 Ödül Birden Kazandı

BTS MTV Ödüllerinde 2 Ödül Birden Kazandı
26 Ağustostaki MTV Video Music Award’a dinlenme sürecinde oldukları için katılamasalar da elleri boş dönmediler. Hem En iyi Grup hem de En İyi K-pop ödülünü aldılar. Sonuna kadar hak ettiler tebrikler çocuklar. Uzun yıllar daha en iyi grup olmaya devam edelim


TWICE’ın Yeni MV Çekimlerinde Mina da Yer Aldı

BTS MTV Ödüllerinde 2 Ödül Birden Kazandı
Once’ları çok sevindiren haber nihayet geldi. Geçen hafta sizlere Twice’ın Eylülde geri dönüş yapacağını duyurmuştuk ancak Mina’nın sağlık durumuyla ilgili bir açıklama yapılmamıştı. Mina’ya anksiyete bozukluğu teşhisi konulmuş olsa da üyelerinin ve şirketinin desteğiyle müzik video çekimlerine katıldı ve çekimlerin sorunsuz bir şekilde tamamlandığı bilgisi de paylaşıldı. Etkinliklere katılıp katılmayacağı henüz belli olmasa da OT9 görmekten çok memnunuz. Sağlık her şeyden önce gelir bir an önce iyileş güzel balerinimiz.Twice eylül ayı geri dönüşünü de heyecanla bekliyoruz.


Lee Hong Ki 30 Eylül’de Askere Gidiyor

Lee Hong Ki 30 Eylül’de Askere Gidiyor
FT Island grubunun mükemmel sesli vokalı Lee Hong Ki’nin 30 Eylül’de askere gideceği şirketi tarafından onaylandı. Askerliğini aktif olarak yapacak olan Hong Ki grubunun ilk askere giden üyesi olacak. Umarım diğer üyeler de arayı açmadan gidip, en kısa zamanda grup olarak geri dönüşlerini yaparlar.


Lisa Yayınlanan Dans Solosu İle Youtube’u Resmen Dağıttı

Lisa Yayınlanan Dans Solosu İle Youtube’u Resmen Dağıttı
Harika dans yeteneğiyle herkesin tanıdığı Black Pink grubundan Lisa, Youtube’a yüklenen Malamente dansıyla bir ilke imza attı ve Dünya çapında dans solosu ile trend 1 de yer alan ilk dansçı oldu. Üstelik sadece 3 saatlik bir çalışma sonucu paylaşılmış bir video olduğunu belirtmek isterim. Şu kızın artık solo çıkışını yapması lazım. Black Pink grubunda en sevdiğim üye olduğu için sabırsızlanıyorum, ortalığı kasıp kavurmasına dünden hazırız.


Konusu ve Oyuncularıyla İlgi Çeken Bir Dizi, Melting Me Softly

Konusu ve Oyuncularıyla İlgi Çeken Bir Dizi, Melting Me Softly
Konusunu okuduğumda çok heyecanlandığım ve senarist batırmazsa harika olacağını düşündüğüm bir dizi, Melting Me Softly. 24 saat dondurulduktan sonra uyandırılmaları gereken biri kadın biri erkek iki kişi, çıkan bir sorun nedeniyle 20 yıl sonra uyandırılırlar. Joseon dönemlerinden çıkıp gelen prenslere bir ara çok aşınaydık ama 20 yıl gibi kısa gözüken ama aslında çok uzun olan zaman zarfında ne gibi değişiklikler yaşanabilir, yeni hayatlarına nasıl adapte olabilirler izlemek için sabırsızlanıyorum. Ji Chang Wook’un baş rolde olması da sevindirici bir detay. 28 Eylül’de yayınlanmaya başlayacakmış., bölümler biter bitmez izlemeyi planlıyorum.Yeniden Uygunsuz Davranışlarıyla Gündem Olan Jong Hyun CNBLUE Grubundan Ayrıldı

Yeniden Uygunsuz Davranışlarıyla Gündem Olan Jong Hyun CNBLUE Grubundan Ayrıldı
Gruptan bir üyenin ayrılmasına sevindiğim nadir haberlerden birinde sıra. Daha önce Jung Joon Young ile kadınlar hakkında konuştuğu iğrenç mesajlaşmaları yayınlanmasına rağmen yüzsüzce gruptan ayrılmamakta ısrar eden Jong Hyun bir kez daha skandala karıştı. “Videolarınızın en büyük takipçisiyim, göbeğin çok sevimli” diye mesaj attığı BJ Park Min Jung tarafından ifşalanınca instagram hesabını kapattı ve gruptan ayrıldığına dair resmi açıklama yapıldı. Huylu huyundan vazgeçmez. Kadınları cinsel obje olarak görmekten ileri gidemeyen iğrenç bir insan olarak kalacak. CNBLUE grubu için en hayırlısı oldu diye düşünüyorum.


Yulhee ve Minhwan’ın İkiz Bebekleri Olacak

Yulhee ve Minhwan’ın İkiz Bebekleri Olacak
Mayıs 2018'de ilk çocukları dünyaya gelen çiftten güzel bir haber daha geldi. Yulhee ikiz bebeklere hamile olduğunu duyurdu. Daha önce 3 çocuk istediklerini dile getirmişlerdi. 21 yaşında 3 çocuk annesi olmak kulağa ne kadar zor gelse de onlar mutluysa bize de tebrik etmek düşer. Minhwan'ın grup arkadaşları da ikizlerle ilgili sevimli yorumlarda bulundular. Çocukların 3 güzel amcası var ne kadar güzel ya kıskanmamak elde değil.


Amber SM Entertainment'tan Ayrıldı

Amber SM Entertainment'tan Ayrıldı
Şaşırmadığım ama bir yandan üzüldüğüm bir haber geldi, Amber sözleşmesinin bittiğini ve şirketten ayrıldığını açıkladı. SM ile ilgili daha önce de şikayetleri olduğunu biliyorum, f(x) grubu zaten uzun zamandır dönüş yapmıyor. Kendimizi gruptan ayrılmadı diye avutabiliriz ama kızların hepsi aynı şirketteyken bile yeni şarkı göremedik.. Umarım herkes için hayırlısı olur.

Evet sevgili K-popseverler bugünkü magazin haberleriyle karşınızdaydık.Biz K-pop dünyasındaki son gelişmeleri büyük bir keyifle derledik.Sizlerde okurken eğlenmişsinizdir diye umuyorum ve yazımı burada noktalıyorum.K-pop dünyasındaki son gelişmeler ile ilgili kaçırdığımız dedikoduları yorum bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.Azıcık gıybet yaparız.Genel olarak tün yorumları cevaplıyoruz ve sizleri seviyoruz,sağlıkla güzellikle kalınız...

Yorum Gönder

0 Yorumlar