K-pop Dünyasında Neler Oluyor?-Haftalık K-pop Güncel Haberleri 19-25 Ağustos!-K-pop News

Merhabalar,
19-25 Ağustos  Kore magazin haberleriyle tekrardan karşınızdayız. Yine çokça konuşulan bir hafta oldu. İlişkiler, geri dönüşler, diziler, rekorlar derken dolu dolu bir hafta geçirdik. Hadi hemen incelemeye başlayalım.K-pop dünyasında neler oluyor,en güncel haftalık k-pop haberlerini k-pop dedikodularıyla birlikte sizlere sunuyoruz.K-pop dergilerinde en çok konuşulan haberleri sizler için derledik.K-pop magazin dünyasında olup bitenleri haftalık K-pop eğlence haber köşemizden takip edebilirsiniz.
Gelin hep beraber K-pop ve Kore magazin dünyasındaki son gelişmeleri,son dakika olaylarını inceleyip azıcık gıybet yapalım!

Goo Hye Sun ve Ahn Jae Hyun Çifti Boşanıyor

Goo Hye Sun ve Ahn Jae Hyun Çifti Boşanıyor

Veya boşanamıyor mu demeliyim? Haftanın en çok konuşulan haberiyle başlıyoruz arkadaşlar. Evin içini, evlilikte yaşanmışlıkları kimse tam olarak bilemez o yüzden ben tarafsız bakmaya çalışırım olaya. Song couple ayrıldığında iki taraf için de hiçbir olumsuz düşünce geçmedi kafamdan. Anlaşamadılar ve sessizce ayrıldılar bu kadar basitti. Bu çift biraz daha farklı o yüzden farkında olmadan taraf tutmaya başladım. Öncelikle Ahn Jae Hyun kimdir hiç tanımıyorum, sadece Hye Sun ile evlendiğinde adını duydum o kadar. Jung Jun Young’un en yakın arkadaşlarından olduğunu öğrenince de umutsuz vakalardan olma ihtimali kafamda yükseldi.
Şirketlerinin yaptığı açıklamaya göre anlatmalı olarak boşanmayı her iki tarafta kabul etti, Go Hye Sun hemen bunu inkar eden ve evliliklerini korumak istediğini belirten bir yazı paylaştı. Kocasının sarhoş eve geldiğini, başka kadınlarla görüştüğünü, şirkettekilerle dedikodusunu yaptığını iddia etti. 2 gün sonra Ahn Jae Hyun tarafından üzerine uzun uzun düşünülüp güzelce hazırlanmış bir cevap geldi. Boşanmak için anlaştıklarına, Go Hye Sun’a para verdiğine ve uzun zamandır psikolojik destek gördüğüne dair açıklamalardı. Bu açıklamadan hemen sonra Hye Sun yine bir geri dönüş yaptı ve durumların farklı olduğunu verilen paranın zaten düğün masraflarını karşıladığı için alması gereken pay olduğunu açıkladı.
Para mevzuları her zaman, her yerde, her ailede sorun olmuştur ve olmaya devam edecektir. Bunu bahane ederek ne kadar iğrenç olduklarından bahseden kişiler var onları hiç anlayamayacağım sanırım. Asıl iğrençlik şimdi başlıyor. Ahn Jae hyun’un Go Hye Sun’dan soğuma nedeni ve ilişkilerini devam ettirmemek istememesinin nedeni “meme uçlarının hiç seksi olmaması”ymış. Bunun ne kadar aşağılayıcı, onur kırıcı bir şey olduğunun farkında mısınız? Bu suçtur, bu psikolojik saldırıdır. Aşkın, sevgin bitmiş olabilir ama bu karşındakini incitmen için bir neden değildir. Düzgün bir şekilde ayrıl git. Go Hye Sun için yapılan “kendini rezil ediyor, sosyal medyanı kapat” gibilerinden yapılan yorumları da çok saçma buluyorum. Kadının kendi tarafını tutan bir şirketi yok ve kendini savunmasının tek yolu bu. Bakın bu sayede üstüne atılan iftiraları savuşturdu ve insanlar Ahn Jae Hyun’un gerçek yüzünü görmeye başladı. Reklam sözleşmeleri tek tek son buluyor programlardan çıkartılıyor..
İlk defa bir haberi bu kadar uzun uzun yazdım, sıkıcı olmak istemiyorum. O yüzden burada bitiriyorum. Biraz daha eğlenceli haberlerle devam edelim.


BLACKPINK En Çok Görüntülenen Koreli Youtube Kanalı Oldu

BLACKPINK En Çok Görüntülenen Koreli Youtube Kanalı Oldu


Youtube’taki yüksek izlenme oranlarıyla adından çokça söz ettiren BLACKPINK yeni bir rekor kırdı ve 2016’da açtıkları kanal şu an 7.213 milyar ile Kore’nin en çok görüntülenme almış kanalı oldu. Daha öncesinden rekor 7.209 milyar ile PSY’ın youtube kanalındaydı. BLACKPINK grubu çok havalı değil mi? Kızları başarılarından dolayı tebrik ediyoruz ve 1 milyar görüntülenmeli DDu Du Ddu Du şarkılarının haberini birkaç hafta içinde yapmayı bekliyoruz.


Çaylak Grup Everglow Youtube’ta Büyük Başarı Yakaladı

Çaylak Grup Everglow Youtube’ta Büyük Başarı Yakaladı


Tanınmamış bir şirkette olmamalarına rağmen Bon Bon Chocolat gibi harika bir şarkıyla çıkış yapan Everglow grubunun ilk geri dönüşünü herkes gibi ben de büyük bir merakla bekliyordum. 19 Ağustos’ta Adios şarkısıyla geri dönüşlerini gerçekleştirdiler. Benim şarkıyı keşfetmem Youtube trendlerinde görmemle oldu. Çaylak bir grubun bizim ülkemizde trende girecek kadar çok izlenmesi çok şaşırtıcı bir durum. İlk 24 saat içinde 7.5 milyon görüntülenme aldılar yetmedi, 48 saatte 9.6 milyon, 72 saatte 12.4 milyon görüntülenme daha aldılar. Bu çok büyük bir başarı kızları tebrik ediyorum. Şarkıyla ilgili kişisel görüşlerimi her ay geri dönüş yapan grupları incelediğim yazımda paylaşacağım, merak edenleri oraya da bekleriz.


Suzy ve Seung Gi’nin Dizisi Vagabond İçin Yeni Bir Poster Yayınlandı

Suzy ve Seung Gi’nin Dizisi Vagabond İçin Yeni Bir Poster Yayınlandı

Beklerken gençliğimin solduğu, bir uçak kazasının arkasındaki gerçekleri araştıran bir ajanın yaşadıklarını konu alan dizi Vagabond, yeni bir poster yayımladı. Posterde havada uçarken yanmaya başlayan bir uçağın görselini görüyoruz. “Büyük bir komplonun başlangıcı” yazısı da ilgi çekici, gizemlerle dolu bir diziyi müjdeliyor bize. Nihayet 20 Eylül’de yayınlanmaya başlanacağı söyleniyor. Gu Family Book dizisinden sonra yan yana görmek için can attığım bu ikiliye bir an önce kavuşmak istiyorum.


ITZY’den Yeji Marka İtibar Sıralamasında En Üstte

ITZY’den Yeji Marka İtibar Sıralamasında En Üstte


Okuduğumda çok şaşırdığım ve bir o kadar da sevindiğim bir haberle devam ediyoruz. JYP’nin en yeni kız grubu ITZY’nin dansıyla, vokaliyle, görseliyle kısacası her şeyiyle etkileyen üyesi Yeji ağustos ayı kız grubu üyeleri itibar sıralamasında 2,077,538 puanla birinci sırada yer alıyor. Yine ITZY grubundan güzeller güzeli maknaemiz Yuna unnisini takip edip dördüncü sırada yerini almış. Kızların hızlı bir şekilde popülerlik kazandıklarını biliyordum ama bu haber çok ani oldu. Tebrikler canavar rookieler aynen böyle devam edelim.


When The Camellia Blooms Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

When The Camellia Blooms Dizisinin Fragmanı Yayınlandı


En sevdiğim kadın oyuncuların başında gelen Gong Hyo Jin’in Kang Ha Neul ile başrollerini paylaştığı dizi When The Camellia Blooms’un ilk fragmanı yayınlandı. Bu ikilinin beraber oynayacağını öğrendiğimde yaş farkının fazla olması beni endişelendirdi. İkisi de sevdiğim oyuncular ama kimyalarının uymayacağını düşündüm. Fragmandan sonra biraz daha umutluyum, çocuğa ne yaptılarsa artık Ha Neul yaşından baya büyük gösteriyor. 18 Eylülde yayınlanmasını dört gözle bekliyorum.Twice'ın Geri Dönüş Tarihi Belli Oldu mu?

Twice'ın Geri Dönüş Tarihi Belli Oldu mu?

Geçen hafta Twice'ın yeni klipleri için çekimlere başladığının haberini sizlere duyurmuştuk. Bu hafta da geri dönüş tarihinin sızdırıldığına dair haberler çıktı ortaya. Once'lar 16 Eylül sizin gününüz olabilir. Fancy geri dönüşlerinden 5 ay sonra bağımlısı olacağımız yeni bir şarkıyla geri dönebilirler. Mina'nın bu geri dönüşte yer alıp almayacağı ile ilgili hala bir açıklama yok. Umarım 9 üye birlikte bir comeback gerçekleştirir. 


Kore dünyasındaki azıcık dedikodu yaptık.Sizler de Kore dünyasında olup biten gelişmeleri bizlerle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.Kore magazinle ilgili duyduğunuz ne varsa hemen bize aktarın.Bu haftalık haberlerimiz de bu şekildeydi. Bir sonraki haftada görüşmek üzere.Yorumlarda buluşalım,sağlıkla,güzellikle kalınız...


Yorum Gönder

0 Yorumlar