K-pop Dünyasında Neler Oluyor?-Haftalık K-pop Güncel Haberleri 12-19 Ağustos!-K-pop News

Yoğunluk yüzünden ara verdiğim haftalık dedikodu köşemize, geri dönüşümüze yakışacak dolulukta bir hafta ile başlıyoruz. eğlence köşemiz için hazırlamış olduğumuz K-pop dedikoduları köşemize bir  yenisini daha eklemiş bulunmaktayız.K-pop dünyasında yaşanan tüm gelişmelerini ve K-pop sevenler için en önemli K-pop haberlerini sizler için derledim.K-pop haberlerindeki son dakika haberlerini ve haftalık K-pop haberlerini sizlere kendi yorumlarımızla aktarmaya çalışıyoruz.Kore'nin ağır toplarının ve çokça konuşulan haberlerinin olduğu magazin yazımızı okumak isteyenleri şöyle alalım. BTS,Twice,Kang Daniel,Red Velvet, EXO,SHINee, Heechul ne ararsanız burada. Hadi o zaman vakit kaybetmeden başlayalım.


Kpop'un Yeni çifti Kang Daniel&Jihyo Oldu

K-pop Haberleri

Haftanın ilk ve en bomba haberi Kang Daniel ve Jihyo’nun sevgili olduklarının onaylanması oldu. İlk duyduğumda gerçekten çok şaşırdım ve konuşacak kimsem yoktu. Kore’yle ilgilenen sadece bir arkadaşım var o da bu ikiliyi pek tanımıyor. Neyse ki şimdi sizinle biraz sohbet edebiliyoruz. Hiç aklımın ucuna bile gelmeyecek bir ikili. Jihyo’yu çok seviyorum samimi,tatlı,çalışkan ve çok güzel bir kız. Daniel desen birkaç yazı öncesinde Produce programındaki favori ismim olduğunu söylemiştim size. İkisi de çok genç her şey çok heyecan verici olmalı, çok zenginler istedikleri her şeye ulaşabilirler, tek eksikleri zaman ama o kadarı da olsun biz hem zengin değiliz hem zamanımız yok. Umarım bu haberlerden, nefret yorumlarından çok etkilenmezler güzel bir ilişki yaşarlar. 

Kang Daniel İlk Haftada En Çok Satış Yapan Solo Sanatçı Oldu

Kang Daniel

Wanna One grubunun dağılması, eski şirketiyle yaşadığı anlaşmazlıklar, kendi şirketini kurması, uzun süre ekranlardan uzak kalması derken nihayet solo çıkışını gerçekleştiren Kang Daniel hayranlarının yardımıyla ilk haftada en çok satış yapan solo sanatçı oldu. İlişki haberinin duyulmasından sonra hayranlarını kandırdı, herkes çok sinirli vs. gibi bir çok haber dolandı ortalıkta. Ben gerçekten sevenlerinin bu konu yüzünden Daniel'e sırt döneceklerini sanmıyorum. Nicelik değil nitelik önemlidir birinin hayranı olmak suç işlemediği sürece -ki sevmek suç değildir.- o kişiyi mutlu eden her şeyi desteklemeyi gerektirir. Daniel ileride daha büyük başarılara ulaşacaktır

Park Min Young Ve Seo Kang Joon Aynı Dizide Mi Yer Alacaklar?

Park Min Young Ve Seo Kang Joon Aynı Dizide Mi Yer Alacaklar?

2020'nin ilk yarısında yayınlanması planlanan bir dizi için Seo Kang Joon ve Park Min Young'a teklif götürüldüğü ve her iki tarafın da teklife olumlu yaklaştığı açıklandı. İkisi de sevdiğim oyuncular ve yan yana fotoğraflarına bakınca uyumlu bir çift olacaklarını hissedebiliyorum. Dizinin konusu da dikkat çekici, yenilikçi bir şey olursa tadından yenmez. Kang Joon'u artık yıldızının parladığı bir yapımda görmek için sabırsızlanıyorum.

Momo ve Heechul’un Sevgili Dedikoduları Yalanlandı

Momo ve Heechul’un Sevgili Dedikoduları Yalanlandı
Daha önceden de bildiğimiz üzere bir ilişki haberi çıktığında diğer bütün idollerle ilgili dedikodular atılır ortaya. Sanırım bu zamana kadara gördüğüm en saçması Heechul ve Momo ile ilgili olandı. Bir çok programda aralarındaki kimyayla ve Heechul'ün Momo'ya karşı olan hayranlığıyla dikkat çektiler ama kör olmayan bunun sadece hayranlık ve iş arkadaşı ilişkisi olduğunu anlar. Yaş farkını söylemiyorum bile. Bu kadar yazı yazdıktan sonra ilerde gerçekten ilişkileri olduğu ortaya çıkarsa bunu anında silerim haberiniz olsun 😅

SM'in Süper Grubu SuperM 
SM'in Süper Grubu SuperM

Çok yakında SHINee-Taemin, EXO-Baekhyun&Kai, Nct-Taeyong,Ten,Mark&Lucas'tan oluşan süper bir grup geliyor. Herkes neden bu kadar rahatsız oldu bu gruptan anlayamıyorum. Evet NCT'nin tanınması için iyi bir reklam ve şirketin bunu yapmak istemesi hiçte garip değil. Ayrıca ben sevdiğim grupların etkileşimde olup ortak iş yapmalarını çok merak uyandırıcı ve güzel buluyorum. Sadece grubun ismiyle ilgili bir problemimiz var SM şu insanların dediklerine kulak ver dedikten sonra sıradaki haberimize geçiyoruz.

Red Velvet Ağustos Ayında Geri Dönüş Yapacak

Red Velvet Ağustos Ayında Geri Dönüş Yapacak
Red Velvet grubu son geri dönüşleri olan Zimzalabimin devamı niteliğinde yeni bir şarkı çıkarmaya hazırlanıyor. Tam tarihi henüz kesinleşmese de parçanın ağustos ayında yayınlanacağı onaylandı. Çok erken bir geri dönüş olduğu düşünüyorum kızlar biraz nefes alsaydı keşke. Ama bir yandan da Zimzalabim felaketinden sonra güzel bir RV şarkısı duymak için de can atıyorum. Umarım bu sefer kızların yeteneklerine yakışır bir şarkıyla dönerler.


BTS Youtube’ta 10 Milyar İzlendi

BTS Youtube’ta 10 Milyar İzlendi

Evet yazımıza sıradan bir haberle devam ediyoruz, BTS yine bir rekor kırdı. O kadar çok başarı haberleri alıyoruz ki artık kulağa çokta önemli gelmiyor, BTS severler için sıradan bir gün daha.
Çocuklar youtube kanallarında 10 milyar izlenmeyi geçen ilk Kore grubu oldular ve tüm sanatçılar arasında da 21. sıradalar. 2-3 yıllık bir popülariteyle kazandıkları başarıya bakacak olursa kısa sürede ilk 10'a gireceklerine eminim.

Twice Geri Dönüş Müzik Videolarının Çekimine Başladı

Twice Geri Dönüş Müzik Videolarının Çekimine Başladı

Kore'nin en iyi kız grubu olan Twice yeni müzik videolarının çekimlerine 9 Ağustos'ta başladı. Sağlık problemleri nedeniyle grup içinde aktif olmayan Mina'nın durumu da henüz netliğe kavuşmadı.
En sevdiğim gruplardan biri olan Twice her gün geri dönüş yapsa her gün bıkmadan izlerim orada sıkıntı yok ama bu yoğunluğun içinde, Fancy şarkısı yeni çıkmışken kızları bu kadar yormaya gerek var mı emin değilim. Hayranları da 9 üyenin hep beraber dönmesinden yana. Umarım Mina'nın da katıldığı güzel bir promosyon dönemi geçirirler.

TXT'nin yaklaşan Geri Dönüşü Eylül Ayına Ertelendi

TXT'nin yaklaşan Geri Dönüşü Eylül Ayına Ertelendi

BTS'in kardeş grubu TXT, üyelerin sağlık problemleri nedeniyle geri dönüş tarihlerini ağustostan eylüle erteledi. Soobin ve Yeonjun'un güzelce dinlenip biran önce iyileşmelerini diliyoruz. Bighit'i de sanatçılarına değer verdiği için kutluyorum. Etinden sütünden yararlanmak yerine üyelerin de insan olduklarını hatırlayan güzel bir şirket.

Park Jimin JYP Entertainment’tan Ayrılıyor

Park Jimin JYP Entertainment’tan Ayrılıyor

Kpop Star yarışmasını kazandıktan sonra JYP şirketine katılan Park Jimin, yapılan açıklamaya göre sözleşmesini yenilemeyip şirketten ayrılacak. Yarışmadaki Rolling in The Deep performansıyla adından söz ettirip yarışmada birinci olduktan sonra herkes gibi benimde çok büyük beklentilerim oluştu ancak 15& grubu ve solo kariyeri bir türlü istenen etkiyi yakalayamadı. Daha çok parlayacağı iyi bir şirketle sözleşme imzalamasını umut ediyoruz. 

BTS 6 Yılın Ardından İlk Kez Dinleniyor

BTS 6 Yılın Ardından İlk Kez Dinleniyor

Bighit Entertainment BTS'in çıkış yaptıkları 2013 yılından beri ilk defa resmi dinlenme sürecine gireceğini duyurdu. Pazar günü gerçekleşen Lotte Duty konserinden sonra tatilleri başladı. Hayranlarında da eğer çocuklarla karşılaşırlarsa zorluk çıkartmamalarını ve iyice dinlenmelerine yardım etmelerini rica ettiler.  Bu yazımız boyuncu bizi ikinci defa yumoş yumoş eden Bighit'e bir teşekkür daha edelim o zaman.

Çokça güzel haber içeren haftalık dedikodu yazımızın da sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bayram tatilinin keyfini çıkarırken Kore'yi takip etmeyi unutmayalım. K-pop dergilerini sizler için yakın takibe aldık bile.K-pop magazin dünyasındaki tüm gelişmeleri ve K-pop haber sitelerinde bulamayacağınız en ilgi çekici haberleri haftalık K-pop köşemizde bulabilirsiniz.Bir sonraki dedikodu yazımızda görüşmek üzere.Güzellikle,sağlıkla kalınız,haftalık K-pop haberlerimizi takipte kalmayı unutmayınız.Son haberler ile ilgili yorumlarınızı mutlaka beklemekteyiz...

Yorum Gönder

0 Yorumlar