Her Private Life Konusu Ve Oyuncuları-2019 Kore Dizi Önerileri
Bu diziye kendimi çok fena kaptırdım. My Romance is a bonus book bittikten sonra böyle olacağını tahmin etmiştim. Evet yine K-drama bağımlısı oldum. Neyse ben dizilere gömülmüşken umarım siz de yazılarımdan zevk alırsınız.Sizlere 2019 yılı kore dizi önerileri kapsamında uzun bir liste hazırlayacağım şimdiden belli oldu bile.Bugün sizlere sunacağım ve izlemeye yeni başladığım bu diziyi drama Kore dizileri arasında gösterebilirim.Özellikle benim gibi K-drama Kore dizilerinin yakından takipçisi olan okuyucularım bu seriyi inanılmaz derecede sevecekler.İlerleyen yazılarımda Kore dizi önerilerimi blog yazılarımda paylaşmaya devam edeceğim.2019 yılında yeni başlayacak Kore dizilerini de blog  yazılarımdan takip edebilirsiniz.Her Private Life dizisi ile ilgili yorumlarım ve ilk izlenimlerime bir bakalım.
Her Private Life, konu olarak beni meraklandıran bir diziydi. Yaşça büyük bir hayranın hayatı nasıl işlenmiş, izlerken kendimden bir şeyler bulabilecek miyim acaba diye düşünerek başladım. Gerçekten sıkıcı başladı, ilk bölüm azizliğine uğramama çok az kalmıştı ama sonra çok çabuk toparladı. Sakın ilk bölümü bitirmeden bırakmayı düşünmeyin bir şansı hak ediyor. Diziyi 3 günde bitirdim 2 gece rüyama girdi. Bölüm sonlarını düşünerek kendi kendime devamını yazmışım 😊Her Private Life dizisinin konusundan sizlere kısaca bahsedeyim.

Her Private Life

HER PRIVATE LIFE KONUSU
Mekanımız bir sanat galerisi, baş rollerimiz bir adet küratör, bir adet ressam, bir adet idol, bir adet Judocu ve 1 adet dost canlısı zengin kız. Bir fangirl her zaman fangirldür, fangirl olunmaz fangirl doğulur gibi sloganlarıyla, 30lu yaşlarında hala idollerin peşinde koşan iki arkadaş bu durumu çevrelerinden, özellikle de iş hayatlarından gizlerler. Bu zamana kadar iş ve fanlığı birbirinden güzelce ayırt eden küratörümüz için olaylar sanat galerisine yeni bir müdür gelmesiyle karışmaya başlar. Küratör Deok Mi'nin adın Sasaeng fan Sindy yüzünden Cha Si Ahn ile ilişki dedikodularına karışır ve bu yalan haberleri ortadan kaldırmak için yeni müdür Ryan ile sevgili taklidi yaparlar. Bu süreçte meydana gelen bir çok yanlış anlaşılma sonucu baş rollerimiz yakınlaşır. Dizi boyunca birbirine destek olan ve kimyalarıyla beni büyüleyen bir çift izledim. Gelin hep beraber karakterleri incelemeye başlayalım. Size daha çok ayrıntı vereceğim.

HER PRIVATE LIFE OYUNCULARI

Sung Deok Mi (Park Min Young)
Sung Deok Mi (Park Min Young)
30lu yaşlarında başarılı bir küratör ve bir idolün fan sitesinin adminliğini yapacak büyüklükte bir fangirldür. Yani içinde birbirinden çok ayrı iki insan barındırır. Söz konusu işi olduğunda çok titiz ve hırslıdır ancak işten çıktığı anda kendini sevdiği idole (Cha Si Ahn) adayan bir kıza dönüşür. Bir gün hayranı olduğu kişi sevdiği adam olabilecek mi acaba ? :)

Ryan Gold (Kim Jae Wook)
 Ryan Gold (Kim Jae Wook)
Sanat galerisinin yeni müdürüdür aynı zamanda uluslararası üne sahip bir ressamdır. Kendisini terk eden annesinin yaptığı bir tabloyu gördükten sonra resim yapamamaya başlar ve Kore'ye dönüp sanat galerisinde müdür olmayı kabul eder. İşteki sert mizacının aksine azınlıklara, ezilenlere karşı aşırı korumacı ve destekçi olan bir beydir. İçi beni dışı yine beni yakan bir karizması olduğunu anlamışsınızdır sanırım.

Cha Si Ahn -  (Jung Jae Won)
 Ryan Gold (Kim Jae Wook)
Cha Shi An, yeteneği,sevimliliği,iyi kalpli oluşu ve hayranlarına olan içten sevgisiyle idollerin Tanrısı olarak bilinmektedir. Ayrıca Kore'nin en iyi gruplarından olan White Ocean'ın en popüler üyesidir. Sung Deok Mi'nin gözünden görünce siz de hayranı olabilirsiniz. Boynunu eğerek gülümsemesi, utanınca yüzünü kapaması, sevimli ve akıllı konuşmalarıyla tam bir flower boy.

Kim Bo Ra (Cindy)
Kim Bo Ra (Cindy)

Her şey senin sayende uyuz Cindy. Cha Si Ahn'ın sasaeng, yani takıntılı hayranıdır. Gittiği her yerde onu takip edip fotoğraflarını çeker. Deok Mi ile skandalının çıkmasını da sağlayan kişidir. Deok Mi'nin Ryan Gold ile olan ilişkisine inanmadığı için onları gözlemleme amacıyla sanat galerisinde stajyer olarak işe başlar. Çiftimizi yakınlaştırdığı için kötü söz söylemeyeceğim severim bu kızı.

Nam Eun Gi – (Ahn Bo Hyun)
 Nam Eun Gi – (Ahn Bo Hyun)
Gümüş madalyalı Judocu olan Nam Eun Gi, Deok Mi ile aynı ailede büyümüştür. Olması gerektiği gibi sürekli kavga edip boğuşan abi kardeş gibilerdir ancak Eun Gi için itiraf etmesi çok zor olsa da Deok Mi için kardeşten öte duygular beslemektedir.

Lee Sun Joo - (Park Jin Joo)
Lee Sun Joo - (Park Jin Joo)Karakter tanıtımımız da bittiğine göre şöyle yavaştan toparlayacak olursam 10 numara bir dizi. Son zamanlarda güzel diziler izledim evet ama Her Private Life şuan benim için zirvede. Konu olarak ilgi çekici, oyunculuklar güzel, baş rollerin arasındaki o çekimi hissetmemek mümkün değil mükemmel bir kimyaları var. İzlerken benim kalbimde kelebekler uçuştu size de kesinlikle tavsiye ederim.
Her Private Life Oyuncuları Sahnesi

Her Private Life Oyuncuları Romantik Sahnesi

Yazıma şu harika görselle veda etmek istedim. Fan sitesine sızmış bir adet ajan 😂

Her Private Life Ajan Sahnesi

Sevgili K-drama sever dostlarım bugünkü Kore dizi önerilerimi sunduğum blog yazımın da sonuna gelmiş bulunmaktayım.Ben yazarken çok eğlendim sizler de okurken çok eğleneceksiniz diye umuyorum.Düşünceleriniz benim için oldukça önemli.Sizlerinde izlediği ve sevdiği Kore dizileri ve önerileriniz var ise,yorum kısmına bırakın tüm önerilerinizi değerlendireceğimi bilin oradan iletişim kurup dizilerle ilgili düşüncelerimizi belirtelim ve fikir alışverişinde bulunalım.Yeni başlayacak Kore dizilerini de keşfettikçe Kore dizi önerilerimi blog yazılarım aracılığıyla sizlerle paylaşmayı düşünüyorum.Her Private Life dizisi ile ilgili yorumlarımı paylaştım.Aranızda diziyi izleyen varsa,Her Private Life dizisiyle ilgili okuyucularımın da yorumlarını ve düşüncelerini bekliyorum.Her Private Life dizisinin konusu ve oyuncularını çok sevdim.Yeni K-drama önerilerimde yeniden buluşmak dileğiyle, güzellikle sağlıkla kalınız...

Yorum Gönder

4 Yorumlar

 1. Gerçekten de bu ikili çok yakışmış 2019un en iyi cifti ödülünü almalılar ❤️��

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaaaa kesinlikle çok tatlılar her private life dizisi mutlaka daha iyi yerlere gelecek😍

   Sil
 2. Sayenizde kore dizilerini sevmeye başladım verdiğiniz her bilgi için teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kore dizi listenize mutlaka ekleyin çok eğlenceli K-drama çok ayrıdır hatta Türkiyedeki birçok dizi kore uyarlaması biliyosunuz o yüzden bizde kore dizilerini severek takip ediyor fırsat buldukça yayınlarımızda yer veriyoruz 😍

   Sil