Touch Your Heart-2019 Kore Dizileri Konusu Oyuncuları

Evet arkadaşlar bugün sizlere 2019 Kore dizileri arasında en sevdiklerinden bir tanesi olan 
Touch Your Heart dizisinin konusu ve dizi hakkındaki izlenimlerimden kısaca bahsetmek istiyorum.Bu aralar bu dizi favorilerim arasında gelin touch your heart dizisini hep beraber analiz edelim.Bir de Touch Your Heart Dizisinin oyuncularını tanıyalım.2019'da başlayacak olan kore dizilerine bakalım ve varolanlardan seçtiklerimizden bir tanesini yorumlayalım.Çok vakit kaybetmeden başlayalım koreseverler😍

Touch Your Heart
Touch Your Heart


Touch Your Heart
Touch Your Heart


Nihayet oturup izlemeye fırsat bulduğum mükemmel dizi Touch Your Heart. Başrollerimize kesinlikle söylenecek hiçbir şey yok. Goblin'de çok yakıştırdığım bu çiftin beraber yeni bir dizi çekeceklerini öğrendiğimde çok sevinmiştim. Başlar başlamaz izleyeceğimden çok emindim, fragramlarını hep takip ettim ama sonra eski tecrübelerime dayanarak dizi bitmeden başlamamaya karar verdim. Biraz fazla beklemişim biteli baya oldu. Neyse geç olsun güç olmasın değil mi? O zaman muhteşem başrollerimizle başlayıp oyuncu kadrosunu inceleyelim.

Lee Dong Wook(Kwon Jung-Rok)
Touch Your Heart oyuncuları
Boyuna posuna tütütüttü maşallah dediğim, şarap gibi yaş aldıkça daha da yakışıklılaşan Lee Dong Wook dizide karşımıza mağdurların yanında yer alan, idealist, birazcık da asık suratlı bir avukat olarak çıkyor. Ne kadar ciddi olursa olsun onun da tecrübesiz ve beceriksiz olduğu konular var tabi ki, aşk gibi..

Yoo In Na (Oh Yeon-Soo)
Touch Your Heart oyuncuları
Güzelliği, sevimliliği her zaman en üst seviyede olduğu için yaşıyla beni şaşırtan Yoo In Na (en fazla 20lerinin oratasında gibi gösteriyor.), adı skandala karıştığı için bütün kariyeri mahvolan topstar Oh Yeon Soo olarak çıkıyor karşımıza. Oyunculuğa tekrar dönebilmek için çok isteklidir ancak oyunculuğunun pek iyi olmaması işleri daha da zorlaştırır.

Lee Sang Woo (Kim Se Won)
Touch Your Heart oyuncuları

Başrol Kwon Jung Rok'un en yakın arkadaşı olan Kim Se Won daha çok karşımıza ilişki konusunda tecrübesiz arkadaşına tavsiyeler verirken çıkıyor. Zorla kendini ev arkadaşı yapması ve evden sürekli kovulmasını umursamamasıyla gayt sempatik bir karakter.

Son Sung Yoon(Yoo Yeo Reum)
Touch Your Heart oyuncuları
Kim Se Won'un eski sevgilisi ve gereksiz bir detay olarak bir zamanlar Jung Rok'un hoşlandığı ablamız olur kendisi. Dizid, bir davada Jung Rok'a rakip olması ve yakın arkadaşı olmasıyla dikkat çekiyor.

Oh Jung Se (Yeon Joon Kyu)
Touch Your Heart oyuncuları
En sevdiğim karakterlerden biri kendisi,tam bir fanboy. Oh Yeon Soo'nun büyük hayranı ve avukatlık firmasının sahibi olan bu karakter ilgi meraklısı olmasıyla sizi de çok eğlendirecektir.

Shim Hyung Tak (Choi Yoon Hyuk)
Touch Your Heart oyuncuları
O gereksiz özgüveninin ve erkeksi karizmasının altında tam bir şapşal ana kuzusu. Sürekli annesiyle telefonda konuşması ve Dan Moon He ile tartışmasıyla ön planda olan eğlenceli bir karakter.

Park Kyung Hye (Dan Moon Hee)
Touch Your Heart oyuncuları
Goblin'de hayalet olarak tanıdğımız Jyung Hye bu dizide özgüven sorunları olan, her önüne gelen genç yakışıklıya aşık olan şıpsevdi bir karakteri canlandırıyor. Kadın zevkli yani her önüne çıkan aşırı yakışıklı napsın :)

Oh Eui Sik
Touch Your Heart oyuncuları
Yeun Soo'nun menajer oppası rolünde karşımıza çıkıyor. Ne olursa olsun kızımızın yanında hiç ayrılmayıp hep destekçisi olan sevimli karakter. Hani Kore dizilerinde illa bir şamar oğlanı olur ya kendisi de onlardan diyebilirim.

Karakterleri anlatırken biraz açıklamış olsam da dizinin kısaca konusundan bahsedelim. Kore'nin en sevilen, en güzel oyuncularından olan Oh Yeon So bir iftiraya uğrar. Adı uyuşturucu skandallarına karışınca bütün imajı mahvolur ve işsiz kalır. Bağlı olduğu şirketin sahibi , Yeon Soo'yu kızı gibi sevdiğinden her zaman arkasında durur ve ona yardımcı olmaya devam eder. Skandalın üzerinde işsiz geçen 3 yıldan sonra kızımız bir senaryo okur ve kesinlikle onda oynamayı kafasına koyar. Skandalı yanı sıra kötü oyunculuğu da bu durumu zorlaştırmaktadır. Tek bir şartla o dizide oynayabilir, karakteri anlayabilmesi için bir avukatlık firmasında 3 ay çalışmalıdır. Kwon Jung-Rok'un sekreteri olarak çalışmaya başlar ama bu yakışıklı olduğu kadar suratsız, soğuk nevale olan avukatımız işleri kolaylaştırmayacaktır. Yeon Soo zamanla herkesteki ön yargıları yıkabilecek mi ?

Dizide en çok hoşuma giden şey entrikalar, oyunlar, kötü karakterlerle dizinin süründürülmemesi. Kore dizilerinde meşhurdur her şey iyi başlamışken dünyanın en kötü karakteri gelir ve 10 bölüm baş rollere acı çektirir, bizi de kanser eder. Bu dizide de evet sevmeyeceğimiz karakterler mevcut ama her şey tadındaydı bence. Sizi dert sahibi yapmayacak, çerezlik bir dizi isteyenler için kesinlikle tavsiyemdir. 16 bölüm boyunca yüzünüzde tatlı bir gülümsemeyle izleyebileceksiniz. Sadece Lee Dong Wook yakışıklılığı için bile izlenir benden söylemesi :)

İlk dizi yorumum bitti. Bir sonraki dizi incelemesinde hangi diziye ele almalıyım? 2019 kore dizileri arasında mutlaka izlenmesi gerekenlerden bir tanesi diyebilirim.Sizlere bugün 2019 kore dizi önerisi sunmuş oldum.Son zamanlarda yine Kore dizilerine yoğunlaştım. Touch Your Heart dizisinin oyuncularını da çok çok sevdim.Başarılarının devamını diliyorum.Güzel 2019 kore dizi önerilerinizi de bekliyorum :)Yorum Gönder

7 Yorumlar

 1. Çok faydalı bir yazı olmuş ��

  YanıtlaSil
 2. Evet eğer yeni kore dizisine başlıyorsanız mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz 2019 yılı kore dizileri arasında en iyilerinden bir tanesi izlediğiniz kore dizisi var ise mutlaka bizimle paylaşın 😍👉

  YanıtlaSil
 3. Yazı çok güzel olmuş izlemdegim bir diziydi goblinde çok sevdiğim 3 karakterin buradada olması çok hoş bir sonraki yazın içinde eulachacha waikiki 1 ve 2.sezonuna bakabilirsin normal bir kore dizisinden çok farklı ve Biraz fazla abartılı olsada her bölümü ayrı komik 😅

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beğenmene sevindim rabiacım😍😘

   Sil
  2. yorumun ve tavsiyen için teşekkürler. Daha önce bu dizinin adını duymuştum elimdeki dizi bitince ona başlayacağım o zaman :)

   Sil
 4. Tavsiyeniz üzerine izleyeceğim Canlarım 😘

  YanıtlaSil