Kore Cilt Bakımı Ürün Tavsiyem-Lanbena Plants Pore Strips Siyah Nokta Temizleyici Yorumlarım!

Evet sevgili okuyucularımız bugün sizlere siyah noktalardan kurtulabilmek için çok derin bir araştırma sonrası keşfetmiş olduğum üründen bahsetmek istiyorum.Siyah nokta bantları son zamanlarda çok popüler olmaya başladı.Siyah noktalardan kurtulmak isteyen herkes daha kalıcı ve daha etkili çözümler arayışına girdi.Ben doğal yöntemleri de denedim.Fakat belli bir süre sonrasında ne yazık ki doğal yöntemler de fayda etmemeye başlıyor.Piyasa da siyah nokta bandı üreten bir çok marka var.Ben gerçekten üretilmiş olan bir ürünün kesinlikle tüm vaatlerini yerine getirmesi taraftarıyım.Çünkü üretip piyasaya sunmakla olmuyor.Kullanıcıları memnun etmek gerekiyor.Yoksa eleştiri yağmuruna tutarız,elimizden kaçamaz.O zaman lafı çok dolandırmadan gelin size daha önce hiç duymadığınız bir marka olan ve özellikle Çin ve Kore'de çok popüler olan bir markanın siyah nokta temizleme bantlarından bahsedeyim.Eğer Kore cilt bakım ürünlerini seviyorsanız,Kore cilt bakım rutininize yeni bir ürün eklemek istiyorsanız,bu tavsiyemi dikkate alabilirsiniz. Lanbena siyah nokta maskesi kullananlardan biri olarak sizlere lanbena siyah nokta yorumlarımı anlatmak istiyorum. Haydi o zaman😍

Ali Express'ten Aldığım Lanbena Siyah Nokta Temizleyici Kaç Günde Elime Ulaştı?

Lanbena siyah noktalardan kurtulmak


Ali express sitesinden sipariş ettiğim bu ürün yaklaşık 40 günde elime ulaştı.Çin ve Kore güzellik bloklarının yakın takipçisi olduğum için hemen ürünü alıp denemek istedim.Sizlerde ürünü incelemek için ali express sitesini ziyaret edebilir ve uygun fiyata bu ürünü satın alabilirsiniz.Sizler için en ucuz ve en hesaplı olanı seçtim.Benim aldığım linki koydum.Fikir edinmek için bakabilirsiniz.Ben geçmiş alışverişlerimde hiç bir sorun yaşamadım.Genelde insanlar pek güvenilir bulmuyorlar.Tüm sipariş ettiğim ürünler uzun bir süre sonra elime ulaşsa da kaybolma,kırılma ya da hasarlı herhangi bir ürün elime geçmedi.Gayet özenli paketlenmişti.Sizlerde teknolojik ürünler dahil olmak üzere aklınıza gelen her markayı mutlaka aratın ve uygun fiyata bulmaya çalışın.


Lanbena Plants Pore Strips Kutusu,İçeriği,Kıvamına Göz Atalım!

Siyah noktalardan kurtulmak


Size resmini göstermek istiyorum.Ürünün kutusu beyaz,bir krem kutusu gibi.Ürünle birlikte nasıl kullanacağımızı gösteren bir ürün kullanım kataloğu ve bir de siyah noktalı gözenekli bölgelerimize uygulayabileceğimiz burun ve çene bantları bulunuyor.Ürünün kıvamı biraz katı ve bembeyaz tutkala benziyor ve tutkal gibi biraz ağır kokuyor.

☆☆Önemli Püf Noktası ☆☆
Kullanırken hafif sıcak suda bekletmeniz gerekiyor.Çünkü ürün katı halde,sakız gibi bir kıvamda olduğu için yüzünüze ya da sorunlu herhangi bir bölgenize kullandığınızda kuruma süresi de artıyor.Bantlar kreminizin üzerine çok iyi yapışmıyor bu yüzden istediğiniz sonucu elde edemiyorsunuz.Hafif akışkan halde kullanırsanız,istediğiniz sonucu elde etmiş olursunuz.


Lanbena Planta Pore Strips Kullanım Şekline Bir Bakalım!
Peki siyah noktalarımızdan kurtulmak için Lanbena siyah nokta bantlarını nasıl kullanacağız.Adım adım anlatmak istiyorum.
Maskenizi kullanmadan önce siyah noktalarımızı temizleyecek hale getirmemiz gerekiyor.Bunun için aşağıdaki adımları takip edip,kremimizi kullanışlı hale getirelim.

Siyah noktalardan kurtulmak

1.Adım
Maskeyi genelde 25 derecenin altında saklamalısınız.Yani genelde oda sıcaklığından daha düşük serin yerlere koyulmalı.Buz dolabınızda saklayabilirsiniz.

2.Adım
Maske soğuk ve serin yerlerde korunduğu için biraz katılaşmaya başlıyor.İşte bu yüzden maskenizi sıcak su içerisinde yaklaşık 10-20 dk bekletip,akışkan bir hal almasını sağlamalısınız.

3.Adım
Maskenizi sıcak sudan çıkartıp,bir kaşık yada spatula ile kontrol edebilir.Akışkan hale gelmiş yani hafif sıvılaşmış ise artık kullanıma hazır olduğuna emin olabilirsiniz.

Sıra geldi bir sonraki aşamamız olan uygulama tekniklerini sizlere anlatmaya.Krem formundaki maskeyi yüzümüze ya da burnumuza sürebilmek amacıyla hazırlamış olduk.Şimdi de uygulama aşamasına geçelim.

Siyah noktalardan kurtulmak

1.Adım
Krem formundaki ürünü alıyoruz ve siyah noktalarımızın olduğu burun bölgemiz,t bölgemiz fark etmez yüzümüzde rahatsız olduğumuz noktalara kremi uyguluyoruz.

2.Adım
Daha sonra kurumasını beklemeden üzerine siyah nokta bantlarımızı yapıştırıyoruz.

3.Adım
Yapıştırdıktan sonra yaklaşık 10-15 dk bekleyip,bandı çekiyoruz.

Peki Lanbena Siyah Nokta Temizleyici Bantlar Beklentilerimi Karşıladı Mı?
Ben bu ürünü çok sevdim.Sadece biraz fazla yapışıyor.Burada çok dikkatli olmanız gerekiyor.Yüzünüzdeki tüyleri bile çekiyor.Siyah maskeden çok daha etkili bir ürün kendisi.Ben daha önce çok popüler bir ürün olan siyah maskeyi de kullanmıştım.Bu çekim gücü olarak ondan bir tık önde,daha güçlü bir maske diyebilirim.

Gelin denediğim ürünün sonucunu göstereyim.Burada gördüğünüz de burun bölgemde kullandığım ürünün sonucu.

Siyah noktalardan kurtulmak
İlk seansta bile siyah noktaların büyük bir çoğunluğundan kurtuldum.Sizlere de göstermek istedim.


Peki Haftada Kaç Defa Yapmamız Yeterli Olur Diye Sorabilirsiniz?
Haftada 1 defa yapmanızı tavsiye ediyorum.Çünkü içeriğini inceledim ve biraz kimyasal içerikli bir maske olduğunu fark ettim.Maske cildi biraz kurutuyor.Bu yüzden uygulama sonrasını cildinizin nem dengesinin bozulmaması için,cilt türünüze uygun nemlendiricinizi sürmeyi de ihmal etmeyin.Cildinize zarar vermemeniz açısından sizlere belirttiğim süre siyah noktalarınız ile profesyonelce savaşmanız  için yeterli olacaktır.

Benim siyah noktalardan kurtulmak için oldukça etkili bir silahım var onunla ilgili bir yazı yazmıştım.Buraya tıklayarak eksfolizasyon yöntemi ile siyah noktalardan kurtulmayı adım adım anlattığım  yazıma ulaşabilirsiniz ve öğrenebilirsiniz.

Bugünkü yazımın da sonuna gelmiş bulunmaktayız.Sevgili okuyucularımız cilt problemleriniz ile ilgili tüm sorularınız için  bizlere mutlaka ulaşabilirsiniz.Aranızda bu bantları daha önce satın almış olan yada deneyimlemiş olanlar var ise yorum bölümünden fikirlerini sunabilirler.Her zaman söylediğimiz gibi güzellikle,sağlıkla huzurla kalınız...

Yorum Gönder

12 Yorumlar

 1. Ali express için link paylaşabilir misiniz

  YanıtlaSil
 2. 40 gün beklediğine değmiş desene :) Yalnız sonucu çok iyi görünüyor ben de sipariş vereceğim sanırım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beklediğime değdi valla inanki hiç güvenmeyerek almıştım sonra keşfedince bu ürünü çok memnun kaldım.Cildimi kaldırıyor yerinden bildiğiniz o yüzden bayıldım

   Sil
 3. Bu ürünü bende kullandım ve çok güzel sonuçlar aldım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederiz bizde uzun bir arayış sonrası siyah noktalardan kurtulmak için kullanılan bu ürüne rastladık ve sonunda bulduk.

   Sil
 4. aliexpressten yüze uygulanacak şeyler almak sağlıklı mı ben çok çekiniyorum

  YanıtlaSil
 5. Korkmanıza hiç gerek yok ali express in yüz bakım ürünlerini bizzat kullanmış biri olarak herhangi bir zararını görmedim.Dikkat etmeniz gereken markanın bizzat kendi mazağasının kozmetik ürünlerini satın almak

  YanıtlaSil
 6. Bu ürünü lanbena siyah nokta temizleyici urünü satın alıp denemek istiyorum gercekten sonucu etkili gibi canım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Pişman olmazsın ne ürünler denedim hepsini yazamadım oldukça ilgi çekici😍

   Sil
 7. Aliexpressten ürün alamıyorum kredi kartim olmadgi icin acaba siz ya da bildginiz kisiler var mi ürünleri getirtebilecek sizlerden alsak? Lütfen..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şu an için öyle bir projem yok ama ileride neden olmasın tabiki çok isterdim hesaplı ve kaliteli ürünleri sizlere ulaştırabilmeyi zaten su an vergi olduğu için bende çok fazla ürün satın almıyorum eskisi gibi 🙏Eskiden vergi falan yoktu rahattık canım su an alma hiç birşey çünkü ülkeye ürün girişine vergi geldi

   Sil