İzleyeceğim K-drama Dizi Listem!-Best Korean Series List!Merhaba arkadaşlar,
Diğer yazılarımı okuduysanız biliyorsunuzdur, uzun zaman sonra tekrar Kore dizisi izlemeye başladım. Gaza gelip onu da izleyeyim, buna da bakayım, şunun da konusu güzelmiş diyerek dizilere saldırmaya başladım.Kısa bir liste çıkardım kendime ve sizlerle de paylaşmak istedim.Bugün sizlere en iyi K-drama dizi listemi ve K-drama dizi önerilerimi sıralamak istiyorum. Hadi hep beraber inceleyelim.

Eulachacha Waikiki


Bir takipçimizin önerisiyle başladım bu diziye. Şu an 4. Bölümdeyim iş nedeniyle karınca hızında ilerliyorum ama çok eğlenceli bir dizi olduğu kesin. Harika absürt komediden drama geçmelerinden korkmuyor değilim çünkü siz de bilirsiniz ki Koreli yazarlar, yönetmenler böyle şeyleri çok sever. Yine de şu an çok eğlenerek izlediğim güzel bir dizi. Bittiğinde kesinlikle tanıtım yazısını da yazacağım.K-drama en iyi diziler listesinde mutlaka yer alması gereken kore dizileri arasında diyebilirim.

Romance Is a Bonus Book

 

Başka bir nedene gerek yok, Lee Jong Suk oynuyorsa o dizi izlenir. Kadın başrol oyuncusu olarak da Lee Na Young çıkıyor karşımıza. Çok güzel, çekici bir kadın ama oyuncular arası yaş farkı çok olduğunda ilişkilerine odaklanamadığım oluyor. Dizi hakkındaki tek endişem bu. Onun dışında oyuncuları beğeniyorum, konusu çok güzel, yorumları çok olumlu. İzlemek için sabırsızlanıyorum.

Her Private Life

 

30lu yaşlarda bir kadının gizli fangirl olmasını anlatan bir dizi. Nedense dizide kendimden bir şeyler bulacağıma eminim 😊 Park Min Young’u da izlemek güzel olacak en son What's Wrong With Secretary Kim de izlemiştim ve çok beğenmiştim. Erkek baş rolü tanıyamamıştım ama Coffe Prince'de uzun saçlı yakışıklıymış meğer. Bakalım sıraya aldım en kısa zamanda izleyeceğim.

He is  Psychometric


Bir Ahgase olarak bana lanet olsun ki daha bu diziyi izleyemedim. Ama çok geç kalmış sayılmam çok yeni bir dizi sonuçta. Konusu da ilgi çekici. Psikometrik bir çocuk -Twilight'ta bir karakter vardı hani Edward o anki düşünceleri okuyabiliyorken o adam dokunduğunda bütün hatırlarını öğreniyordu. İşte onu Kore versiyonu bu çocuk sanırım :)- ve acı dolu geçmişe sahip bir kızın etrafında dönen bir diziymiş. İzleyelim bakalım bir an önce.Oldukça ilginç bir hikâyesi var izlenecek k-drama dizi önerileri arasına bunu da aldım.
The Secret Life of Secretary


Instagramda keşfetime düşmesiyle listeme eklediğim dizi. Klasik soğuk patron, çalışkan sekreter ilişkisine benziyor ve ben klişe şeyler izlemeyi seven bir psikopatım. O yüzden gönderiyi hemen kaydettim ve diziyi en kısa zamanda izleyeceğim.

Clean With Passion For Now


İzleyeceğimi pek düşünmesem de listeme eklemek istediğim bir dizi. Temizlik hastası bir adam ve bir o kadar paspal bir kadının hikayesini anlatan romantik komediymiş.Çok eğlenceli duruyor ama sonradan drama bağladığıyla ilgili bir kaç yorum gördüm. İzleyenler varsa beni aydınlatabilir mi? Zaten hayat gayet zor, dizi izlerken eğlenmek istiyorum en azından.Bunu da en kısa en kısa zamanda izleyip yorumlarımı paylaşacağım.K-drama dizi öneri listeme bu diziyi de ekledim.

Are You Human TooYine keşfette çokça karşıma çıkan bir diziydi. Seo Kang Joon ve Kang Seung Yeon oynuyorlarmış. Cheese in The Trap dizisini izleyenler varsa anlayacaklardır, nedensiz bir şekilde çok sevdiğiniz Kang Joon'dan uzaklaşıyorsunuz. Artık bu yakışıklıyla aramı düzeltmek istiyorum :))) Dizinin robot ve insan aşkını anlatan gayet değişik bir konusu da var. Elimiz hızlı tutup hepsini izlemek istiyorum.

Sizler için izleyeceğim k-drama dizi listemi paylaştım.Bu listeye ek olarak k-drama dizi önerisi sunmak isteyenler var ise bana yorum bölümünden ulaşabilirler.Sizlerinde k-drama dizi önerilerinizi almak isterim.Listemde şimdilik bu kadar dizi var. Siz de izlenecekler listeme destek olmak isterseniz yorumlarda önerilerinizi bekliyor olacağım..


Yorum Gönder

8 Yorumlar

 1. Yanıtlar
  1. Teşekkür ediyoruz izlenecek kore dizilerinize ekleyin😻

   Sil
 2. Elindeki bitince romance is a bonus book kesinlikle izle harika dizi

  YanıtlaSil
 3. He is Psychometric değeri bilinmeyen çok güzel bir dizi

  YanıtlaSil
 4. MyAbsolute Boyfriendi listene eklemelisin daha bitmedi ama çok güzel ilerliyo. Diğer dizilerden de the secret life of my secretary çok güzel kesinlikle izle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. k-drama dizi tavsiyelerin için teşekkürler esra :)mutlaka izleyip yorumlarımızı paylaşacağız.

   Sil