Sizler İçin Rus Merhemini Denedim!-İstenmeyen Tüylerde Rus Kremi Kullanımı ve Yorumlarım!


Evet sevgili arkadaşlar son zamanlarda herkesin merak ettiği ve tüyleri dökme,azaltma,yok etme gibi vaatler sunan rus merhemini sizler için deneyip fikirlerimi sunmak istedim.Özellikle kadınların korkulu rüyası olan  istenmeyen tüylerden şikayetçi olmayan yoktur diye düşünüyorum.İstenmeyen tüylerden kurtulmanın kesin yolları var.Bunun için her gün yeni bir teknoloji üretiliyor yada her gün yeni bir ürün piyasaya sunuluyor.

Bir zamanlar hamam otu falan da oldukça popülerdi.Daha önce hamam otu denediniz mi bilmiyorum.Çok ağır bir kokusu var ve hiç etkili değil.Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum tüy dökücüler tüylerinizden tamamen kurtulmanız da etkili olmaz.Sadece zayıflatır ve çıkma süresini uzatabilir.En azından almayı ve kullanmayı düşünenler için deneyimlerimi okur ve ona göre alıp almayacağınıza karar verirsiniz.Sıkça sorulan sorulardan bir tanesi de rus kreminin işe yarayıp yaramadığı sorusu.Gelin hep beraber rus merhemi ürünün incelemesini yapalım ve ürün hakkındaki yorumlarımı sizlerle paylaşayım.😍

Rus Merheminin İçeriği


Rus Merhemi kullananlar

Rusların tüy dökmede en etkili yöntemi olan ceviz kabuğu yöntemini hepiniz duymuşsunuzdur.Onlar genelde ceviz kabuğunu yakıp külünü su ile karıştırarak istenmeyen tüylerinden çok doğal yöntemle kurtuluyorlar.Kremin içeriğine baktığımızda etken madde aynı.Rus merheminin içeriğinde de yaş ceviz ağacından elde edilen doğal sütle ceviz kabuğunun içeriğindeki hydraclorofin maddesinin birleşiminden oluştuğu yazıyor.

Rus Merhemi Ne İçin Kullanılır?
Ana maddesi ceviz olan rus merhemi kıl köklerinin oluşumunu sağlayan hücreleri hedefliyor ve tekrar uzatmalarını engelleyerek daha geç çıkmasını bir süre güçsüzlesip yok olmasını amaçlıyor.

Rus Merhemi Kullanımı


Rus Kremi kullananlar

1-Kremin mavi kutulu olanı azaltmak için yeşil kutulu olanın ise sadece tüy dökücü özelliği var.Satın alırken mavi olanı tercih edin.Yeşil olanın azaltma özelliği yok arkadaşlar.Yani yeşil olanın piyasada satılan tüy dökücülerden farkı yok ama yine de tercihi size bırakıyorum.
2-Size tavsiyem alerjiniz olup olmadığını kontrol etmek istiyorsanız kolunuza azıcık sürüp test edin.Belki krem içerisindeki bir maddeye alerjiniz vardır.Bunu önceden belirlemeniz sizin için daha iyi olur.
3-Yaklaşık 6 seans düzenli kullanmanız gerektiği yazıyor.Vücudunuzdaki tüy oranına bağlı olarak hem seans sayınız hem de kaç kutu kullanacağınızı o orana göre hesaplarsınız.Eğer tüyleriniz az ise 6 seans için size 3-4 kutu yeterli gelebilir.
4-Hamile bayanlara tavsiye edilmediği belirtilmiş.Eğer gebelik durumunuz var ise kremi kesinlikle kullanmayın.


Rus Merhemi Nasıl Uygulanır?
1-Kremi uygulayacağınız bölgeyi belirleyin.
2-Daha sonra o bölgeyi temizleyin.
3-Kremi çok ince bir tabaka halinde tüylerinizin yoğun olduğu bölgeye uygulayın.
4-Kremi yaklaşık 1 dakika beklettikten sonra nemli bir bez yardımıyla silin yada ılık su ile durulayın.
5-En az 6 seans yapmanız gerekiyor.

Rus Kremi Hakkındaki İncelemelerim ve Yorumlarım
Sizlere çok önemli bir şey söylemek istiyorum.Tüy dökücü tarzı kremler tüylerinizi azaltır fakat kalıcı olarak yok etmez.Eğer imkanınız var ise daha kalıcı olan lazer epilasyon yöntemini tercih etmelisiniz.

Rus Merhemi kullananlar


☆Ürünü mutlaka orijinal sitesinden alın çünkü bir çok firma aynı ürünün kopyasını pazarlıyor.Bu konuda dikkatli olun ve güvenilir bir siteden
☆Üründen bahsedecek olursak ürün tüyleri zayıflamada etkili ama çok büyük bir mucize yaratmadı.
☆Jilet,ağda,lazer,tüy dökücü kremler gibi epilasyon yöntemi var arkadaşlar acısız ve uygun fiyatlı olduğu için genelde tüy dökücü kremler tercih edilebiliyor.
☆İlk kullanımda hiç bir şey fark etmezsiniz.O yüzden sabırlı olmanız ve 6 seans sonrasında değişimi gözlemlemeniz gerekiyor.
☆Vücudunuzda daha ince tüyleriniz var ise deneyebilirsiniz.Kıl kökleriniz ne kadar zayıf ve eski gücünü yitirmiş ise krem o kadar işe yarayacaktır.Kalın köklü tüylerle baş edebilmesi biraz zor olabilir.
☆Kökü sert ve kalın tüyleriniz var ise mutlaka lazer epilasyon yaptırmalısınız.İlk seans sonrasında bile incelmeler başlıyor.Biz kendi müşterilerimize uyguluyoruz ve tavsiye ediyoruz.


Bugünkü blog yazımında sonuna doğru yaklaşırken istenmeyen tüylerinden kurtulmak isteyenler için rus merhemini kullanıp sizlere tavsiye ve yorumlarımı sunmak istedim.Soruları olanlar yorum kısmına bırakabilir ve bana ulaşabilirler.Daha kalıcı çözümler her zaman daha iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır.Rus kremini deneyenler yorumlarını mutlaka benimle paylaşsınlar herkesin fikirlerini bekliyorum.Bir sonraki yazımda görüşmek üzere güzellikle kalınız...

Yorum Gönder

2 Yorumlar

  1. Bu kremi daha önce duydum ama kullanmadim bu yazi iyi oldu

    YanıtlaSil
  2. Evet ben açıkçası çok büyük bir mucize beklemeyin derim bisey degil ne demek

    YanıtlaSil