FLORMAR GEL EYELINER-Ürün İncelemesi ve Yorumlarım!

Evet arkadaşlar bugünkü yazım eyeliner çekerken zorlananlar ve likit eyeliner sevmeyenler için olacak.Hepimizin makyaj yaparken en zorlandıkları durumlardan bir tanesi gözümüze eyeliner çekerken,taşırmamız ya da istediğimiz kadar güzel çekememiz.

Piyasada bizleri bu durumlardan kurtarması sebebiyle eyeliner makyaj malzemelerinin farklı türleri üretiliyor.Kimimiz kalem formundaki ürünleri tercih ederken,kimimiz likit,kimimizde jel eyeliner tercih ediyoruz.Ben de genel de jel eyeliner tercih ediyorum.Hem kullanımı çok kolay hem de çekerken hiç zorlanmıyorum.Sizlere oldukça memnun kaldığım aynı zamanda da çok uygun fiyatlı olan Flormar markasına ait jel eyeliner ile ilgili yorumlarımı anlatmak istiyorum.Haydi gelin hep beraber inceleyelim bu ürünü,eksi,artı tüm özelliklerini konuşalım.

Flormar Gel Eyeliner Ürün İncelemesi

Flormar Jel eyeliner kullananlar


Peki Ürün Neler Vaat Ediyor?
1-Yenilenen formülü ile daha dinamik bakışlar
2-İnce ve kalın hatlarda eyeliner sürmenin oldukça kolaylaşıyor.
3-Yoğun ve mat bir bitiş
4-Birbirinden farklı renk seçenekleri


Ürün Kutusu ve Kullanım Kolaylığı


Flormar Jel eyeliner kullananlar

Ürün kutusu çok tatlı.Tam çantaya atmalık ve oldukça kolay bir kullanımı var.Kutusunda gizli bir fırçası var,iki parça şeklinde tasarlanmış.Fırçası uca doğru hafif incelen bir yapıya sahip olduğu için,eyeliner çekerken hiç zorlanmıyorsunuz.Gelelim ürünün yapısına.😍

Ürünün Yapısı ve Ürün Beklentilerimi Karşıladı Mı?
Flormar Jel eyeliner kullananlar


☆Ürünün yapısı beklediğimden çok daha güzel diyebilirim.Özellikle eyeliner kullananlar ve koyu siyah renkli olanları tercih edenler için ideal bir seçim olacaktır.Çünkü ürünün rengi tam istediğim gibi simsiyah ve pürüzsüz duruyor.Bendeki rengi 01 numara black.Kısaca ben siyah durmasını istediğim için en koyu rengini satın aldım.Siz isterseniz diğer renk seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

☆Üründen beklediğim bir diğer özellik ise göz kapağıma sürdüğümde pütür pütür olmaması ve yapay bir görünüm oluşturmamasıydı.Yumuşak yapılı bir jel olması nedeniyle göz kapağınıza ilk sürdüğünüz andan itibaren dağılmaya başlıyor.

☆Fırçasının oldukça rahat olması ve fırça kullanımının zor olmaması bu ürüne aşık olmamın bir diğer sebebi diyebilirim.Bu yüzden fırçasından çok memnun kaldım.Acil durumlarda dahi hızla eyeliner çekebilirsiniz.
Flormar Jel eyeliner kullananlar


☆Günlük makyajınızda kullanacağınız eyeliner modelini kendiniz belirleyebiliyorsunuz.Fırçayı yan yatırarak gözlerinize  kalın yada ince hatlarla eyeliner çekebilmeniz mümkün oluyor.Ucu daha sivri olduğu için ince çizgiler çekerken ince uçlu tarafını kullanmanız faydalı olacak ve göz kapağınızda istediğiniz görünümü elde edebileceksiniz.Ben eyeliner tercihimi ince çizgiden yana kullanıyorum.Gözlerim kapaklı olduğu için eyeliner ile kalın çizgili bir hat çektiğinde çok yakışmıyor diyebilirim.O yüzden hep ince çekmeyi seviyorum.Siz onu göz kapağı yapınıza göre belirleyebilirsiniz.


☆Son olarak yoğun ve mat bitiş sağlayan özelliğinden de kısaca bahsetmek istiyorum.Zaten kendisi likit formunda olmadığı için ıslak bitişli ve tamamen mat bir bitişe sahip.Bu yüzden ürünü günlük makyajlarımda sıkça kullanıyorum.Yapısı yoğun evet ve daha önce bahsettiğim gibi renk vermesi ve pigmentleri beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Sizlere gözümdeki duruşunu göstermek istiyorum.

Flormar Jel Eyeliner Kullananlar
Flormar Gel Eyeliner gözümdeki duruşu ve makyajım

Bugünkü ürün inceleme köşem için hazırlamış olduğum yazımın da sonuna gelmiş bulunmaktayım.Sizlerle flormar markasına ait olan gel eyeliner ürününü inceledik.Flormar markasını hem uygun fiyatlı olmasından dolayı hemde makyaj malzemelerinin başarılı olmasından dolayı özel günlerde ve günlük makyajlarımda kullanıyorum.Eğer aranızda flormar jel eyeliner denemek isteyenler var ise yazımı okuyup fikir sahibi olabilirler ayrıca daha önce kullananların da yorumlarını mutlaka bekliyorum.Güzellikle,sağlıkla,huzurla kalınız..

Yorum Gönder

4 Yorumlar

  1. Daha önce kullanmıştım bu ürünü gerçekten çok güzel ..

    YanıtlaSil
  2. Bu ürünü daha önceden bende kullanmıştım ve halende kullanıyorum.Gerçekten kullanımı kolay,kalıcı ve çok güzel bir ürün.Bende bu ürünü tavsiye ederim.

    YanıtlaSil
  3. Teşekkürler evet oldukça uygun fiyatlı ve kullanışlı bir ürün olduğunu soyleyebiliriz

    YanıtlaSil