MOR ŞAMPUAN NASIL KULLANILIR?KIZILLIĞA ELVEDA!


Evet arkadaşlar bugün sizlere yararı olacağını düşündüğüm bir konudan bahsetmek istiyorum.Saçlarımızı genelde açık renk tonlarında boyattığımızda açıcı etkisiyle renk eşitsizlikleri olmaya başlıyor.Tüm bunları ortadan kaldırmak mor şampuan kullanarak kızıllıklarınıza son vermek istiyorsanız evde mor şampuan kullarak kuaföre gitmenize gerek kalmadan kolaylıkla halledebilirsiniz.Piyasada bu şampuanlar genelde mavi şampuan,gri şampuan olarak da geçiyor.Aslında hepsinin işlevi ve amacı aynı.Saçınızın daha parlak,daha canlı ve saç renginizin daha güzel görülmesini sağlıyor.Eğer gerçekten profesyonel bir ürün seçersiniz,kuaför eli değmiş gibi başarılı sonuçlar elde edebilmeniz mümkün. Silver şampuanlar ayrıca ombre sonrası zamanla kızıllaşan  ilk yaptırdığınız günle aynı olsun o renk doygunluğu geri gelsin istediğinizde de uygulayabileceğiniz alternatif yöntemler arasında. Gelin hep beraber inceleyelim ve size uygulamasını anlatayım.😍İlk soru mor şampuan ne işe yarar ?
Özellikle kuaför hatalarından kaynaklanan fırça izleri,keskin geçişler ve kızıl kalıntı dediğimiz saçtaki turuncumsu ve saçın estetiğini oldukça bozan renkleri ortadan kaldırarak daha göz alıcı doğal saçlara sahip olmanızı sağlıyor.Yani saçlarınız için profesyonel saç cilası olarak kullanıldığını söyleyebilirim.
Mor Şampuan kullanımı


Gelelim asıl konuya😊Saçlarınızı röfle yaptırmaya karar verdiniz ya da bu aralar oldukça moda olan grimsi,açık külü,sarı tonlarında boyattınız.Aynaya baktığınızda renk eşitsizlikleri olduğunu fark ettiniz.Bütçeniz yeterli değil ve uygun fiyata evde çözüm bulmak istiyorsunuz.Haydi o  zaman uygulamaya başlayalım.

İhtiyacımız olan malzemeler


Mor Şampuan nasıl kullanılır


1-Boya kabı
2-Eldiven
3-Mor şampuan (Yazının sonunda mor şampuan markası önerimi paylaşacağım.)
Kullanacağınız malzemeleri hazırladıktan sonra ikinci aşamaya geçebiliriz.

Peki mor  şampuanı nasıl kullanacağız?
Şimdi size evde mor şampuan uygulamasının adımlarında bahsedeceğim.
1-Saçlarınızı hafif nemlendirin ya da ıslatın.
2-Nemli veya ıslak saçınıza diplerden başlayarak mor şampuanı tüm saçınıza değecek şekilde sürün.
3-Yaklaşık 20 dk bekledikten sonra ılık su ile durulayın.
4-Bunu istediğiniz rengi elde edene kadar haftada bir kez uygulayabilirsiniz.Düzenli uygulamanız sonucunda harika sonuçlar elde edeceğiniz mümkün.

Peki mor şampuanları nereden satın alabilirsiniz?
Şu an piyasa da çok çeşitli markalar mevcut.Burada kaliteli bir markayı seçmeniz sizin için çok daha avantajlı olacaktır.
Benim size önerebileceğim  profesonel ve en iyi mor şampuan markaları:

Gri ve beyaza yakın sarı alt tonlu saç renginiz var ise güvenle satın alabileceğiniz profesyonel şampuan önerim;
                           L'OREAL PARIS ELSEVE
Mor Şampuan loreal
Loreal Silver Gri ve Beyaz Saçlara Özel Şampuan 500ml


Kızıl kahve tonlarında ombreli saçlara sahip iseniz ve ilk gün boyattığınız rengi korumak amacıyla bir şampuan arıyorsanız yine güvenle kullanabileceğiniz diğer şampuan önerim;
Mor Şampuan loreal
Elseve Turunculaşma Karşıtı Mor ŞampuanBugünkü yazımın da sonuna gelmiş bulunmaktayız.Aklınıza takılan tüm soruları yorumlara bırakabilirsiniz.Her konuda yardımcı olurum ve fikirlerimi sizlere iletirim.Rengi solan saçınızı tekrar tekrar boyatarak saçlarınızı daha fazla yıpratmayın.Düzenli mor şampuan kullanımı ile her daim saçınızın rengini ilk günkü gibi koruyacağınıza emin olabilirsiniz.Güzellikle kalın.😍

Bir sonraki yazım için tıklayınız.


Yorum Gönder

0 Yorumlar