Kore Cilt Bakımı Sizin İçin Seçtiklerim!Evet arkadaşlar bugün sizlerle kore cilt bakımı bölümüm için seçtiğim iki üründen bahsedeceğim.
Korenin güzellik sırlarının tüm dünyaya yayıldığını duymuşsunuzdur.Peki kore bakım ürünleri seçerken çok mu zorlanıyorsunuz ben sizler için bu yazımda iki üründen bahsetmek istiyorum.Korelilerin cilt bakımı nasıl oluyor nasıl bu kadar kusursuz bir yüze sahip olabiliyorlar dediğinizi duyar gibiyim.

Korelilerin cilt bakımı


Bir tanesi pure pearls nemlendirici diğeri ise yine çok seveceğinizi düşündüğüm karbonated bubble clay mask 😍

Bu iki ürünü gerçekten uzun süredir kullanmak ve denemek istiyordum.Sonunda satın aldım.
Şimdi sizlere ürünlerin içeriklerinden nasıl kullanacağınızdan bahsetmek istiyorum.Ayrıca yazımın sonunda ürünleri satın alacağınız linkleri de bırakacağım.O zaman haydi başlayalım .😍
Kore Cilt Bakımı maceramıza hazır mısınız?Bu iki ürünle cilt bakımı nasıl yapılmalı hep beraber öğrenelim.
Bioaqua pure pearls inci özlü nemlendirci
    Bioaqua Pure Pearls İnci Özlü Nemlendirci

                                       


Kısaca ürün içeriğini anlatayım sizlere 😍

İçeriğinde cildinizin ihtiyacı olan ipek proteinleri ve inci taneleri bulunduğu söyleniyor.Ayrıca ürünün cildi beyazlaştırma ,sıkılaştırma,besleme özellikleri olduğunu  da belirtiyor.Ürünün içeriği beni oldukça etkiledi.Nedeni ise yıllardır saray kadınlarının bile gözdesi olan ipek proteinleriyle pürüzsüz bir cilt vaad ediyor.

Ürünün Kullanımına Dair Tavsiyelerim
Cildinize özel yüz temizleme jelinizi uyguladıktan sonra gece yatmadan önce tonikleme adımını da tamamladığınızda yüzünüze masaj yaparak uygulayın ve güzelllik uykusuna hazırsınız.

Peki ürünü kullandıktan sonra neler cildimde neler değişti?
Cildim daha pürüzsüz görünmeye başladı.Başarılı bir nemlendirici olduğunu söyleyebilirim.Yapısı da çok doğal.Yüzümü sabah uyandığımda yumuşacık yaptı.Düzenli kullanımlarınızda gözle görünür bir fark oluyor ayrıca yüzünüzün o günkü yorgunluğunu alarak canlandırıyor.Mutlaka denemeniz gereken bir ürün diyebilirim.Kore cilt bakımı yapmak isteyenler için vazgeçilmez olduğunu söyleyebilirim.

      Bioaqua Karbonated Bubble Clay Mask

                 

Hemen sizlere ürünün içeriğinden bahsedeyim:

İçerisinde kömür tozları bulunuyor.Cildin deri tabakasına nüfuz ederek derin bir temizlik yapmasını sağlıyor.Doğal kömür tozları yumuşatılarak elde edilmiş olan bu maske belli bir süre sonra kabararak derin bir temizlik yapmaya ve sıkılaştırmaya başlıyor.Karbon ve kabarcık yöntemiyle üretilmiş bu maske karbon peeling için ideal diyebilirim.
Sizin için elimde denedim sürdükten bir süre sonra kabarmaya başlıyor.


Öncesi

Sonrasında kabarmaya başlıyor 

Peki nasıl kullanılır?Tavsiyelerim neler?
Bu ürünü hergün kullanmak doğru değil haftada bir uygulamanız cildinizin sağlıklı olması için yeterli.
Kullandıktan sonra cildimdeki değişimler
Maske cildime elastiki özellik kazandırdı.Daha gergin ve parlak duruyor aynı zamanda da beyazlatıyor. Sivilcelerimi bile kuruttu diyebilirim.

Peki bu iki ürünün mucizelerini ve kore cilt bakımına ilgi duyanlar için seçmiş olduğum bu ürünleri nereden satın alabilirsiniz?

Size burada iki seçenek sunacağım ben ikincisini tercih ettim bu ürünler trendyol sitesinde de var fakat fiyatları çok pahalı ben size uygun fiyatlı alabileceğiniz linki de altta paylaşacağım.Bugünkü yazımın da sonlarına yaklaşırken aklınıza takılan soruları yorum bölümüne bırakabileceğinizi hatırlıyor hepinize sağlıklı günler diliyorum.Güzellikle kalın 😍

Ürünlerin linki
Türkiye'den satın almak için buraya tıklayınız
Yurtdışından satın almak için buraya tıklayınız


Bir sonraki mor şampuan kullanımı ile ilgili yazım için buraya tıklayınız
Yorum Gönder

0 Yorumlar