EVDE KİRPİK LİFTİNG UYGULAMASI NASIL YAPILIR!- LASH LİFT EYELASH PERMİNG KİT


 Evet arkadaşlar bugün sizlere oldukça maliyetli bir güzellik yöntemi olan kirpik lifting yani kirpik perması uygulanmasını evde kendiniz nasıl yapabileceğinizden bahsedeceğim.Bu işlem cep yakıyor ve şuna inanabilirsiniz ki kullanılan ürünlerin fiyatı ucuz olmasına rağmen sanki çok pahalı bir işlemmiş gibi gösteriliyor.Sizlerde püf noktalarını bildikten sonra kirpik lifting setini alarak evde kirpik lifting uygulaması gerçekleştirebilirsiniz.Sonucuna ise inanamayacaksınız.Bir çoğumuzun kirpiği göründüğünden çok daha uzun aslında.Özellikle düz ve aşağıya bakık kirpiklere sahip olanlarınki kıvrık yapıya sahip olmadığından rimel sürse dahi görüntüsü istediği gibi olamıyor ve makyajını tamamlayamıyor.

EVDE KİRPİK LİFTİNG UYGULAMASI NASIL YAPILIR!
Kutusu şu sekilde


Markası iconsign lash lift ve fiyatı oldukça uygun yazının sonunda satın almak isteyenler için link bırakacağım.Haydi o zaman kaybetmeden kirpik lifting uygulamasını nasıl yapabileceğinizi,uygun fiyatlı kirpik lifting setini nereden bulabileceğinizi anlatayım.
EVDE KİRPİK LİFTİNG UYGULAMASI NASIL YAPILIR!
ICONSİGN LASH LİFT EYELASH PERMİNG KİT


Arkadaşlar size belirtmek isterimki Türkiyede fiyatlar yurtdışındaki birçok alışveriş sitesine göre oldukça pahalı bu yüzden 150 tl olan bir ürünü ben ali express sitesinden 55-60 tl civarı bir fiyata rahatlıkla bulabiliyorum.Üstelik kargonuz takipli ise 2 hafta gibi bir süre içerisinde elinize ulaşıyor.Neyse çok uzatmadan size aldığım kirpik lifting setini göstermek istiyorum.

♡Ürünün İçeriği ♡

İçerisinde 4 adet losyon tüp bulunuyor bunların numaraları üzerinde yazıyor.

1 numaralı tüp:Perma işlemini için,
2 numaralı tüp:Kıvrıklığı düzeltmek  için,
3 numaralı tüp:Kirpiğinize bakım yapmak için ,
4 numaralı tüp:Temizleme işlemleri için kullanacağız.

Ek olarak üzerinde false lashes glue yazan tüp ise tutkal görevi görecek.Ayrıca içerisinde gözlerinizin altına yetiştireceğiniz yani işlemden koruması için gözaltı pedi,göz kapağınıza yerleştirdiğiniz silikon ped bulunuyor.Birde kirpiğinizi taramak amacıyla plastik bir el aparatı buluyor.

Şimdi sıra geldi nasıl uygulayacağımıza adım adım anlatacağım.Hazır mısınız!

♡Evde kirpik lifting uygulamasına başlayalım mı?Haydi o zaman!♡

1.Adım

☆Önce 4 numaralı kutu olan temizleme losyonumuz ile gözümüzdeki tüm makyaj kalıntılarını temizliyoruz.

2.Adım

☆İşlem sırasında gözlerimize ve yüzümüze zarar gelmemesi adına göz altı pedimizi yerleştiriyoruz.

3.Adım

☆Şimdi ise göz kapağımıza kirpiklerimize kıvrık bir form vermesi amacıyla silikon pedi yerleştiriyoruz.

4.Adım

☆Kirpiklerimizi pedin üzerine yapıştırmak için üzerinde false lashes glue yazan tüpü göz kapağımıza yerleştirdiğimiz silikon pedin üzerine sürüyoruz.


5.Adım
 
☆Üzerine sürdükten sonra   ürünün içerisinde çıkan plastik el aparatını kullanarak kirpiklerimizi pedin üst kısmına doğru taramaya başlıyoruz.
Taradıktan sonra yaklaşık 10 dk üzerini bir streç film ile hava almayacak şekilde kapatıyor ve kurumaya bırakıyoruz.

6.Adım

☆Streç filmi çıkardıktan sonra 1 numaralı tüp olan perma tüpünü yine kirpiğimizin üzerine sürüyoruz ve tekrar 10 dk streç filmle kapatıp bekliyoruz.

7.Adım

☆2 numaralı kirpik şekillendirme tüpünü açıyor ve kirpiğimize sürüp streç filmle kapatarak 10 dk daha bekliyoruz.

8.Adım

☆Streç filmi çıkartıp göz kapağımızı 4 numaralı temizlik tüpüyle tekrardan temizliyoruz.

9.Adım


☆Evet bu da son adım arkadaşlar.Kirpikleriniz işlem gördü şimdi ise onarma zamanı😍Ne yapıyoruz peki?3 numaralı kirpik bakımı tüpünü açıyoruz ve kirpiğimize sürüp bekletiyoruz.Daha sonra tekrardan temizliyoruz.
Evde kirpik lifting uygulaması için kullanılan bu setin içerisinde boya kiti yok.Son işlem olarak siyah kirpik boyası ile boyayarak kirpiklerinizin daha siyah görünmesini sağlayabilirsiniz.


İşte bu kadar biraz yorucu bir işlem olabilir ama sonucu gerçekten çok güzel size göstermek istiyorum açıkçası.Hemen göstereyim şu şekilde:
Ön kısmından ve yandan görüşünü

Bugünkü evde kirpik lifting uygulamasının nasıl yapılacağını anlattığımız bir yazının da sonuna gelmiş bulunmaktayız.Sizlerde bu uygulamayı evde kendiniz yapabilirsiniz.Bu ürünü ali express sitesinden oldukça indirimli fiyata satın alabilir sizde daha kıvrık ve daha uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz.Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere güzellikle kalın ve sorularınızı mutlaka yorum kısmına bırakabilirsiniz.Elimden geldiği kadar yardımcı olamaya çalışırım.😍

Arkadaşlar ürünü satın almak ya da incelemek isteyenler buraya tıklayıp bakabilirler.

Bir sonraki yazı için buraya tıklayabilirsiniz.Yorum Gönder

0 Yorumlar