Hyaluronik Asit Nemlendirici İle Mucizelere İnanın!


Herkese merhabalar😍Sizlere belki de daha önce hiç duymadığınız bir mucizeden bahsetmek istiyorum.Hepimiz özellikle ergenlik çağımızda cildimizin  sebum seviyesini yeterince koruyamamasından kaynaklanan gözeneklerin iyice belirginleşmeye başlamasından,yaşımız ilerledikçe yüzümüzde oluşmaya başlayan kırışıklıklardan oldukça ziyaretçiyizdir.
Cildimizin temel yapı maddesi olan kollajen üretimi zamanla yavaşlıyor ve artan cilt problemleri moralimizi bozmaya başlıyor.
 Hatta yüzünün cilt tonunun eşit olmamasından yakınan okuyucularımı duyar gibiyim.
Peki çözüm ne mi?
Hyaluronik asit nemlendirici😍

Sizlere  hyaluronik asit maddesinin işlevlerinden bahsetmek istiyorum.
Kendisi cildimiz için tam bir nem kaynağı diyebilirim ve hatta gözümüzün yaklaşık %80'i hyaluronik asitten oluşuyor.
Cildinizi yenileme,sivilce lekeleri sonrasında cildinizde oluşan kızdıkları giderme,kırışıklıklarınızı,cildinizde oluşan hasarları tedavi ediyor ve aynı zamanda cildinizin nem dengesini korumayı da ihmal etmiyor. 
E peki daha ne olsun değil mi?

Peki ben nelerden şikayetciydim?
1-Yüzümde cilt tonu eşitsizliği vardı.
2-Yüzümün yanak özellikle yanak kısımlarında gözeneklerin oldukça belirgindi.
3-Gülünce göz çevremde kaz ayakları belirginleşiyor ve yine alnımda hafif kırışıklıklar vardı.

Sizlere açıkça belirtmeliyimki koreliler ve çinliler güzellik sırlarını gerçekten de çok iyi biliyor.
Benim kullandığım serumu sizlere göstermek istiyorum.
Türkiye'de satılan hyaluronik asit nemlendiricilerde var.Ben daha hesaplı alışveriş yaptığım için genelde yurtdışı sitelerini tercih ediyorum.
Nereden satın aldığını merak ediyorsanız aşağıya link bırakacağım ordan bakıp isterseniz oldukça uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.


 hyaluronik asit nemlendirici

Oedo Altın Parçacıklı Serum

Ürün içeriği nasıl ve ürün hakkındaki izlenimlerim neler?


 hyaluronik asit nemlendirici

Ürünün yapısıÜrünün yapısı oldukça güzel.İçerisindeki altın parçacıkları ilk sürdüğünüz andan itibaren yüzünüzle bütünleşmeye başlayıp eriyor.Yapışkan olmayan ve özellikle makyaj altı olarak da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir nemlendirici diyebilirim.Sabah akşam uygulayabiliriz.
Gece etkisi daha fazla bence.Özellikle temizleyip  tonik uyguladığınız cildinize düzenli uyguladıktan sonra daha pürüzsüz bir görünüme kavuşacaksınız diyebilirim.Daha genç,daha dinamik ve daha taze görünmenize yardımcı oluyor.
                                                                                         
Peki nasıl Kullanacağız bu ürünü dediğinizi duyar gibiyim?

1-Cildinde kızarık olan hassas ciltliler ve normal ciltler hiç fark etmez yüz temizleme jeli ile yüzünüzü yıkayıp arındırın.

2-Daha sonra yüz temizleme toniğiniz ile yüzünüzü bir pamuk yardımı ile silin.
3-Temizleme işleminiz bittikten sonra serumu parmaklarınız ile cildinize iyice yedirin.Not:(Bunu yaparken masaj yaparak yüzünüzdeki kan dolaşımını da arttırabilirsiniz.)
4-Serum işlemi bittikten sonra sıra geldi nemlendirmeye evet besleyici gece nemlendiricinizi de uygulayarak günlük cilt bakım rutininizi tamamlayabilirsiniz.

Serumlar cildimizde sadece nemlendirme görevi görmez aynı zamanda cildin alt tabakalarına inerek bakım ve onarımını gerçekleştirir.Genelde benim kullanım önerilerim kişiden kişiye değişiklilik gösteriyor.
Siz cildinizin gece bakımlarını ihmal ederseniz cildiniz de size aynı tepkiyi gösterecektir.
Bir çok kadın ve genel anlamda bu konu da meraklı olan bir çok insan serumların cilt üzerindeki etkilerini bilmiyor.
Tam bu  noktada size tavsiyem gündüz çok önemli değil fakat gece bakımınız sonrası aydınlık bir cilt ile güzellik uykusundan kalkmış gibi hissetmek istiyorsanız bu adımı mutlaka ihmal etmeyiniz.
Cilt bakım rutininize ekleyeceğimiz bugünün tavsiyesi hyaluronik asit nemlendirici  serum ile cildiniz ışıl ışıl parlayacak ve bayram edecek.

Güzellikle kalın.Sorularınız ve aklınıza takılan ne varsa yorum bölümüne bırakmanız yeterli😍


gözenekler için nemlendirici serum öncesi sonrası

Bugünkü yazımında sonuna gelmiş bulunmaktayım.Sizlere kullanıp memnun kaldığım çok uygun fiyatlı olan hyaluronik asit nemlendiricimden bahsetmek istedim.Ben her bittiğinde sipariş eriyorum.Yanlız uygun fiyata alabilmek için 1 ay beklemek zorunda kalıyorum.Nemlendiricim öncesi ise severek kullanıyorum.Güzellikle,sağlıkla kalınız...

Bir de çok soranlar ve mesaj atanlar için buraya ürünün linkini bırakıyorum.Bakıp incelersiniz,sizleri seviyorum...

Yorum Gönder

0 Yorumlar